Domů Pro ženy Tři nejčastější znaky nevěry. Problém skrýt je mají i ti největší lháři

Tři nejčastější znaky nevěry. Problém skrýt je mají i ti největší lháři

-

Konec intimního života
Pozor, tento znak se neprojevuje pouze dvěma týdny bez sexu či nechutí do milování. Častokrát je totiž přerušení milostného života znakem jiných problémů, jako je například stres v práci či zdravotní potíže, které nám druhé pohlaví odmítá přiznat. Pokud však víte s jistotou vyloučit tyto faktory a pořádně si nepamatujete, kdy jste se naposledy vášnivě milovali, měla by se vám rozsvítit kontrolka. Obzvláště tehdy, pokud byl sex neodmyslitelnou součástí vašeho vztahu.

Muž, který najde fyzické potěšení v náručí jiné ženy, nemá potřebu svůj výkon opakovat, právě naopak, podle odborníků se odtáhne a odmítá jakékoli sblížení.

Přečtěte si: Když se láska změní na peklo. Toxický vztah spočívá podle odborníků ve třech znacích

Nová osoba v jeho životě
Dalším zajímavým faktem, kteří zjistili odborníci je, že muž, který ženu podvádí, svou milenku ve většině případů i vzpomene. Důvodem je, že její existenci nechce tajit, ale zároveň při jakékoliv narážce na ni zapírá a zapírá. Ve většině případů, pokud tedy nejde o jednorázový úlet, je milenkou žena, která je v blízkosti partnera delší dobu. Může jít o kolegyni z práce, rodinnou známou či kamarádku, která začala v jeho partii objevovat, i když se tam dosud neukázala. „Když žena zjistí, že ji manžel podvádí, ve většině případů hned ví, s kým, protože o milence říkává. Spolupracují na projektu nebo jde o cokoli jiného, ​​“uvádí americký psycholog Gery Neuman, který se právě tématu podvádění věnoval ve své studii.

Přestal se hádat
Ochabnutí citů často doprovází nezájem, který podvádějící člověk nepochybně vůči svému partnerovi cítí. Hoc jste se dosud zvykli hádat na každé maličkosti, ze dne na den změnil svou taktiku a místo toho odchází pryč nebo to prostě vzdává. Ne však v dobrém slova smyslu – problém se nevyřeší, setrvává, nakolik ten druhý stagnuje.

S neřešením konfliktů jde ruku v ruce i komunikace, která již připomíná vyprávění se z nutnosti. Váš partner se s vámi nedělí o to, co ho trápí, jaký měl den a vyhýbá se jakýmkoli konverzace.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek