Domů Rady a Návody Benecko restaurace: Ideální podnik nejen pro velkou hostinu

Benecko restaurace: Ideální podnik nejen pro velkou hostinu

-

Restaurace jsou místem, kde vás čeká spousta nových zážitků. Pokud patříte mezi milovníky skvělého jídla, rozhodně by vám neměla uniknout tato restaurace v Benecku. Čekají vás zde luxusní pokrmy a příjemné prostory, které se skvěle hodí například pro svatební hostinu.

Možnosti restaurace Benecko

Restaurace Benecko je spojena s hotelem, můžete si tak zde užít dlouhodobý pobyt. Kromě toho je však také oblíbenou volbou jako restaurace na svatební hostinu Benecko a podobné akce. Obsluha pro vás může připravit slavnostní tabuli až pro 80 osob, kapacitu lze ještě navýšit o 120 míst díky venkovní terase. Pro soukromé akce se pak skvěle hodí uzavřený salonek až pro 40 osob. Rezervace restaurace Benecko je nezbytností – získáte tak jistotu, že personál bude na vaši velkou skupinu připraven.

Široký výběr

Tato moderní horská restaurace nabízí nejlepší gastronomické zážitky. O přípravu pokrmů se zde starají zkušení kuchaři, jejichž práci můžete sledovat. Otevřená kuchyň totiž nabízí pohled přímo pod ruce kuchařů, můžete tak sledovat, jak je vaše jídlo připravováno. Top restaurace Benecko využívá pouze ty nejlepší suroviny, přičemž preferují lokální produkty od farmářů, ryby z místních sádek a mnoho dalšího.

Benecko restaurace

Jestliže hledáte to nejlepší místo, kam do restaurace na Benecku, pak je tato restaurace jasnou volbou. Z kvalitních surovin jsou připravovány rozmanité pokrmy, od snídání až po večeře. V jídelním lístku najdete českou klasiku i netradiční pokrmy, které budou lahodit vašim chuťovým buňkám i očím. Na své si přijdou i vybíravé děti, jako dezert si pak můžete vychutnat zmrzlinu vlastní přípravy z lokálních surovin. Benecko restaurace kromě luxusního jídla věnuje pozornost i dobré obsluze a atmosféře restaurace.

Návštěva Benecké restaurace pro vás bude zážitkem. Těšit se můžete na skvělé chutě, gastronomický zážitek a mnoho dalšího.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek