Domů Pro ženy Svěží, elegantní i divoké: Trendy, které neztrácejí na popularitě a jsou zde...

Svěží, elegantní i divoké: Trendy, které neztrácejí na popularitě a jsou zde s námi už více než 20. let

-

Svěží, elegantní i divoké
Nebojte se po takových kouscích sáhnout
Sukně, která milovali ještě naše mámy jsou velmi oblíbené
Trendy, které neztrácejí na popularitě a jsou zde s námi už více než 20. let

+0 FOTOGRAFIE
Trendy z minulosti se neustále vracejí a módní kousky dokážete tím pádem dokonale recyklovat. Tedy pokud jste si je ponechali v šatníku, určitě. Co bylo hitem kdysi a aktuálně je opět na výsluní? Možná budete překvapené.

maxi límce
Kousek, který milovala i lady Diana, se hlásí opět o slovo. Límce mají v módě opravdu dlouhou historii a v podstatě je to doplněk, kterým vždy dokážete oživit, to po čem jste aktuální sáhli. Víte ho totiž dát na jakékoli šaty či svetr a změníte tak celkový vizuál svého outfitu.

Inspirujte se: Sportovní styling, které jsou IN: Módní trendy ovládli tenisky, které si s těmito outfity zamilujete

Například Diana prošla od krajkových stojáček k tzv. puritánské límcem, které byly o něco výstřednější. A ty jsou velkým hitem i aktuální.

Nebojte se po takových kouscích sáhnout
Nebojte se po takových kouscích sáhnout
ZDROJ IMAXTREE
Midi Á – kulicka sukně
Midi Á – kulicka sukně zaujaly v době, kdy se v nich objevila Sarah Jessica Parker v Sexu ve městě a drží si svůj status výjimečnosti dodnes. Nebojte se být při nich odvážné a klidně si k nim vezměte i svetříková crop top či volnější tričko. Nic tím nezkazíte, právě naopak.

Chcete-li jinak nenápadný model oživit, takto se vám to určitě podaří. Co se týče materiálů, je fajn sáhnout po pevnějších, aby sukně držela během celého dne perfektní tvar.

Sukně, která milovali ještě naše mámy jsou velmi oblíbené
Sukně, která milovali ještě naše mámy jsou velmi oblíbené
ZDROJ IMAXTREE
Saka se stojáčkem
Nebojte se této klasiky, která podtrhuje ženskost a je jedinečná. Saka se stojáčkem jsou kouskem, který nikdy neomrzí a nezklame. Milovala jejich Coco Chanel, královna Alžběta II. a v dnešní době na ně nedá dopustit ani Kate Middleton. Hodí se do města a rovněž na romantickou večeři.

Nepřehlédněte: Oblíbený doplněk do vlasů z 90. let je zpět: Známé celebrity vrátili tento trend opět do módy!

Pokud si chcete zachovat Eleganntí vzhled, kombinujte jejich su sukněmi, šaty nad kolena. Při ležérnosti sáhněte klidně po jeansy a lodičkách. V tomto směru se opravdu můžete nechat vést svou aktuální náladou.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek