Domů Rady a Návody Do města i do lesa: Noste oblíbené bermudy tak, abyste byli vždy...

Do města i do lesa: Noste oblíbené bermudy tak, abyste byli vždy za dámu

-

S čím je kombinovat, abyste vždy vypadaly perfektně?
Bermudy jsou kouskem, který dokáže být opravdu všestranný
Rozhodně se netřeba bát ani barev
Trendy a chic

+0 FOTOGRAFIE
Víte kdy se začala psát první kapitola dnes na jedné straně velmi oblíbených, ale zároveň i zatracován bermud? Když námořníci z Royal Navy, přišli na Bermudy, byli velmi překvapeni tropickým počasím, které zde zažili. Právě oni přišli na verzi kalhot, které jsou o něco kratší než klasické, ale zároveň právě do takového počasí představují ideální volbu.

Od té doby se dostaly do celého světa a postupně si k nim našli cestu i ženy. Největší boom však zažili v 70. a 90. letech. Bermudy buď zkrátka milujete nebo ne.

Elegance a sebevědomí jako nosný prvek
Tento skutečně nadčasový kousek můžete nosit na tisíce způsobů. Když chcete působit opravdu elegantně, sexy a chic, určitě jděte do kožených verze. Je to sice něco, na co je třeba mít trochu odvahy, ale určitě budete v takovém outfitu nepřehlédnutelná. Držte se zemitých odstínů a s barvami v tomto velmi neexperimentujte.

Bermudy jsou kouskem, který dokáže být opravdu všestranný
Bermudy jsou kouskem, který dokáže být opravdu všestranný
ZDROJ PROFIMEDIA
Kostýmové variace
Bezproblémů si je můžete vzít i na večerní drink, zda nedělní brunch s kámoškami. Neon je opět velmi žádaný, takže klidně vrámci kostýmních variací, sáhněte i po něm. Pokud si netroufáte na crop top, své udělá i klasické bílé tričko. Jde přece o to, abyste se cítili komfortně a pohodlně.

Inspirujte se: Sportovní styling, které jsou IN: Módní trendy ovládli tenisky, které si s těmito outfity zamilujete

Rozhodně se netřeba bát ani barev
Rozhodně se netřeba bát ani barev
ZDROJ IMAXTREE
Chic verze pro odvážné duše
Nemusíte se bát ani flitrů. Pokud je jeden prvek dominantní, vše je v pořádku. Klidně si na procházku do města vezměte tuto jedinečnou verzi bermud. Ležérnost docílíte vlněným rolákem, či svetrem. O to při takovém outfitu jde. Podpořit nenucenost zcela přirozeně.

Trendy a chic
Trendy a chic
ZDROJ IMAXTREE
Klasika, která vám umožní projevit svou osobnost
Bermudy v jeansové verzi jsou absolutní klasikou, kterou nikdy nic nezkazíte. Stejně jako se hodí do města, tak si je klidně můžete vzít i na procházku po lese. Kombinujte je s čímkoliv – právě tímto způsobem, dokážete vyjádřit svou aktuální náladu. A móda přece o sebevyjádření je.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek