Domů Rady a Návody Sylvester Stallone si koupil na důchod fantastické sídlo na Floridě

Sylvester Stallone si koupil na důchod fantastické sídlo na Floridě

-

I když je legendární Rambo stále ve formě, na bydlení má již vyšší nároky. Jeho nový dům rozhodně není žádnou příkopem ve vietnamské džungli, ale obrovská nemovitost v prestižní čtvrti boháčů v Palm Beach.

Zdá se, známý akční hrdina se zařadil k partičce ultra bohatých celebrit, které si užívají v luxusní lokalitě na jižní Floridě život na sluníčku a výhodných daňových podmínkách. Sly (74) spolu se svou manželkou, bývalou modelkou Jennifer Flavin (52), se pleskli po kapse a koupili čarokrásné sídlo v plážovém řadě na břehu oceánu za 35,4 milionu dolarů.

Moderní usedlost v bermudském stylu byla postavena v roce 2014 a rozprostírá se na bezpečně ohrazeném více než polhektárovom pozemku s atraktivním parkovištěm ve tvaru kříže lemovaném tropickými výsadbami. Už jen procházka po palmových alejích a obytném prostoru více než 1 200 m2 se sedmi ložnicemi a 12 koupelnami bude pro zdatného fitness seniora slušnou rozcvičkou. Komplex tvoří kromě hlavní budovy i dva domy pro hosty, z nichž jeden je samostatný pavilon u vody s kabinkami otočenými k bazénu ve tvaru klíčové dírky obklopenému upravenými trávníky a palmami. Samostatný relaxační bazén se nachází jen pár metrů od písečné pláže.

Prostorná obývací pokoj nabízí množství oken od podlahy až po strop a obklady z lesklého dřeva na stropě, zatímco malba od Jeana Michela Basquiata dodává uměleckou sofistikovanost formální jídelně pro 14 hostů. Díky elegantním designovým spotřebičem prémiové kvality a skříňkami z leštěného pruhovaného dřeva je kuchyň dostatečně prostorná pro stůl ve středu místnosti na neformální rodinné jídlo.

Velkorysá hlavní ložnice na patře poskytuje zářivý výhled na moře a je v ní šatník s velikostí ložnice a hlavní koupelna s prosklenými stěnami, stylovou vanou oken kolem napuštěné vany a skelným sprchovým koutem. K dispozici je samozřejmě i fitness, které má o pár tříd vyšší úroveň, než zpocené boxerské ringy ve Filadelfii, kde si Rocky dával přiředit zuby.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek