Domů Rady a Návody 3 výživové doplňky, které vám vykouzlí krásnou pleť

3 výživové doplňky, které vám vykouzlí krásnou pleť

-

Krásně zářivá pokožka plná života je snem téměř každé z nás a je úplně jedno, zda máme čerstvých 18 nebo 40. Snažíte se svou pleť udržet v co nejlepší kondici jen pomocí různých krémů nebo jste již dokonce sáhli po mnohem invazívnejších úkonech? Nechceme vám brát iluze, ale existuje mnohem šetrenejšie a účinnější řešení, a to formě doplňků, které vyživí vaši pleť zevnitř.

3 FOTOGRAFIE
ZDROJ Zeena WORLD
Dostaňte se ke kořenu problému
Představte si, že vidíte nádherný květ se zářivými lupínky. Nemá na sobě ani jedno suché místečko, běžné choroby a škůdci se mu vyhýbají a je prostě plný života. Odkud vzal tu krásu a vitalitu? Přece z kořenů. Přesně přes ně získal potřebnou vodu a výživu, díky kterým z něj mohl vyrůst ten nejkrásnější květ na louce. A něco podobného platí i v případě naší pleti.

Pokud jí dopřejete chybějící látky a výživu zevnitř, přirozeně nabere na kráse i bez toho, abyste ji museli dodatečně a chemicky zdokonalovat na povrchu. Které doplňky stravy byste měli do svého jídelníčku zařadit v případě, že i vy toužíte po přirozeně půvabné pleti?

Antioxidanty proti předčasnému stárnutí
První vrásky vznikají zejména z důvodu, že vaše pleť časem ztratí svou elasticitu. Najednou ráno v zrcadle objevíte první vějířky kolem očí nebo se přestanete smát jen proto, že se bojíte prohloubení mimických vrásek. A přitom se stačí obrátit na doplněk, který pokožce vrátí její pružnost, a tedy nedá prostor vráskám natrvalo se usadit na vaší tváři.

S tím vám dokáže velmi dobře pomoci například produkt s názvem Antioxidant pro pokožku, který obsahuje extrakt z Borovice přímořské a Acerolu alias vitamín C. Borovice přímořská je silným antioxidantem, který pleti pomáhá bojovat zejména proti předčasnému stárnutí. Vitamín C zase dokáže pomoci při tvorbě kolagenu, který je základní stavební látkou naší pokožky a také zajišťuje její elasticitu.

3 výživové doplňky, které
3 výživové doplňky, které
ZDROJ Zeena WORLD
Kyselina hyaluronová pro hydrataci
O kyselině hyaluronové jste už asi slyšeli zejména v souvislosti s různými krémy či séry. Právě díky ní je naše pleť hydratovaná, takže na ní nenajdete žádné suché místečka, ale naopak, odvděčí se vám krásnějším a šťavnatější vzhledem. Opět platí, že je lepší pleti dodat kyselinu hyaluronovou zevnitř, protože krémy se málokdy dostanou až do nejspodnější vrstvy pokožky, která je „živnou půdou“ pro vaši pleť.

Skvělým doplňkem je Kyselina hyaluronová v tabletách, která obsahuje i příměs protizánětlivého extraktu z Boswellia Serrata alias kadidlovníku pilovitý. Díky této kombinaci získáte dokonale pevnou, pružnou a vypnutou pokožku, přičemž se vyhnete zánětům, například v podobě akné či ekzémů.

3 výživové doplňky, které
3 výživové doplňky, které
ZDROJ Zeena WORLD
Pycnogenol proti volným radikálům
Vyšší věk, znečištěné ovzduší, oxidační stres či UV záření. To vše se podepíše nad kvalitou a vzhledem vaší pokožky. A jedním ze způsobů, jak ji dostat do zdravé rovnováhy je užívání látky s názvem pycnogenol, která sice podpoří zdraví a mladistvý vzhled zevnitř, ale velmi rychle se projeví i navenek.

Vyzkoušejte Bioaktivní Pycnogenol, který chrání buňky pokožky, díky čemuž se bude vědět mnohem lépe chránit před vnějšími živly či volnými radikály. Kvalita vaší kůže se výrazně zlepší i bez zbytečného „patlania“ předražených křemíku či jiných dermatologických procedur. Navíc pomáhá žilám správně fungovat, takže se zbavíte nejen popraskaných a nevzhledných cívek, ale eliminujete i výskyt křečových žil.

Podařilo se nám vysvětlit vám, že výživa pleti začíná ve vašem nitru? Pokud ano, tak se o tom můžete přesvědčit i vy, a to díky doplňkům značky Zeena by Roal, které dopřejí vaší pokožce to, co potřebuje – krásu a zdraví v jednom. Tyto výživové doplňky najdete exkluzivně v prodejnách dm drogerie markt nebo přímo na stránkách Zeena WORLD.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek