Domů Pro ženy TOP účes vhodný na večer, kdy po celém dni nestíháte: Ihned vás...

TOP účes vhodný na večer, kdy po celém dni nestíháte: Ihned vás promění na elegantní dámu

-

Žijeme rychlou dobu, v níž stále více přední místa obsazují trendy, které si dokážete vzhledem k čas aplikovat rychle. Vlasové trendy z přehlídkových mol téměř vždy obsahují účesy, které si vyčarujete za pár minut a nikdy vás nezklamou.

Inspirujte se: TOP účesy, které byste měli poznat před cestou ke kadeřníkovi: Vyzkoušejte jeden z nich

Účes, který si vyčarujete za pár minut a nikdy nezklame
Hladký účes s pěšinkou stranou patří mezi evergreeny, které nikdy nezklamou. Tento moderní typ účesu se objevuje v každoročních vlasových kreacích designérů.

Ženy po celém světě ho milují a důvod je jednoduchý – je vhodný pro všechny typy obličeje, ale i délku vlasů. V případě krátkých vlasů, které zažívají obrovský boom právě tuto sezónu, přemění ženu na silnou a sebevědomou ženu, která přesně ví, co chce a své životní cíle a postoje má definované.
Ulízané vlasy s pěšinkou stranou se vždy spojují s elegancí a proto, pokud potřebujete vaše neposedné vlasy rychle a pěkně upravit, věnujte svých 5 minut právě tomuto účesu. Zapomeňte na vlny, či jinou stylizaci vlasů, kterou v tomto spěchu akorát prodloužíte svůj stres z toho, že nic nestíháte. V tomto okamžiku musíte jít na jistotu.

Nepřehlédněte: Obrácená francouzská manikúra jako hit podzimu: Elegantní a chic zároveň

Přemění na elegantní dámu a dodá sebevědomí
Jeho kouzlo a úspěch pramení v tom, že promění na dámu a zvedne vám sebevědomí v den nebo večer, kdy jste si to neuměli představit. Mimochodem v kombinaci s jednoduchým stylingem v podobě šatů a přehození saka vypadá absolutně božsky. Inspirujte se naším lookem a vyzkoušejte tento účes, pokud jste tak dosud ještě neučinili. Samy uvidíte, že se stane vaším věrným společníkem nejen na dny, kdy nestíháte.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek