Domů Zdraví Nejefektivnější cvičení, díky kterému zhubnete v průběhu měsíce více než 5 kilo:...

Nejefektivnější cvičení, díky kterému zhubnete v průběhu měsíce více než 5 kilo: Řiďte se radami trenéra, které fungují

-

Je poměrně rychlé, mimořádně efektivní a procvičíte při něm každou jednu partii těla. Podívejte se spolu s námi, které cvičení patří mezi skutečně účinné.

Nejefektivnější cvičení, díky kterému zhubnete v průběhu měsíce
Nejefektivnější cvičení, díky kterému zhubnete v průběhu měsíce
ZDROJ PROFIMEDIA
Jednoduše si formujete nohy, hýždě, břicho a stehna
Když chcete, aby vaše kila šli dolů, tělo se formovalo a ztratili jste přebytečný tuk, tak pak cvičení je to nejlepší, co můžete pro sebe, kromě změny stravy udělat.

Zlaté pravidlo shazování, že se hubne kalorickým deficitem, tedy spálením více kalorií než jejich přijetím je jasné asi každému. Dobré je však sáhnout po cvičeních, které nás baví a vydržíme při nich dlouhodobě a pravidelně.

Nepřehlédněte: Dokonalé ženské boky už během dvou týdnů. Vytvarujte si zadek a zároveň uberte centimetry ze stehen

Do kategorie nejúčinnějších, s dobrým a žádaným výsledkům určitě patří kvalitní kardio jako je skákání přes švihadlo. Je nejen zábavné, ale opravdu při něm ztratíte enormní množství přijatých kalorií. Zároveň tvarujete celé tělo, formujete si nohy, hýždě, břicho a stehna.

Při skákání na švihadle spálíme přibližně 720 kalorií za hodinu (při rychlostech 120-140 přeskočení za minutu a v závislosti na tělesné hmotnosti), což je sice podobný počet jako při běhu, ale za kratší čas.

„To, co nejlépe spaluje je intenzivně kardio a skákání přes švihadlo se sem určitě řadí. Ideální je však věnovat se mu těsně po probuzení. Tehdy je to nejúčinnější. Ze začátku vám stačí 10-30 minut a každý týden čas o něco navyšujte.“

Nepřehlédněte: Dokonalé ženské boky už během dvou týdnů. Vytvarujte si zadek a zároveň uberte centimetry ze stehen

„No pokud se mu věnujete denně, výsledek se dostaví mnohem dříve než předpokládáte. V tomto režimu je pak reálná ztráta 5 kilo během 4 týdnů a to bez jojo efektu,“ vysvětluje fitness trenérka Miriam Kardošová.

Zatímco jednoskoky jsou pro začátečníky ideální, můžete vyzkoušet i ropě skipping, tedy skákání, při němž vy sami ovlivňujete směr, dynamiku a zkoušíte různé variace. Takovým způsobem nastartujete perfektně metabolismus a spalování tuků, jde díky tomu opravdu samo.

Efektivní trénink na tři dny:
10 minut skákání přes švihadlo + 30 dřepů s výskokem (ve třech sériích)
12 minut skákání přes švihadlo + 20 dřepů s výskokem + boční plank (celé opakujte 3x)
15 minuty skákání přes švihadlo + 10 dřepů s výskokem + výpady (dřepy s výskokem a výpady opakujte 3x)
Pokračujte ve stejném nastavení následující měsíc, s tím, že vynechat vrámci cvičení, můžete maximálně dva dny v týdnu. Věřte, že konečně se vaše sexy křivky po tomto dostaví.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek