Domů Rady a Návody Pomaturitní studium angličtiny nekouše

Pomaturitní studium angličtiny nekouše

-

Prázdniny se blíží, vaši kamarádi již plánují letní dovolené, ale vy si děláte starosti, co s vámi od září bude? Vysoká vás neláká, ale práce také ne? Život po maturitě přináší mnohá úskalí a my v PELICANU to moc dobře víme a máme pro vás řešení! Pokud vás to zaujalo, čtěte dále!

Co je to pomaturitní studium a jaké má výhody?

Pomaturitní studium je denní studium angličtiny, které probíhá celý školní rok, a to 20 vyučovacích hodin týdně, 4 vyučovací hodiny denně. Toto vyučování probíhá denně od pondělí do pátku každý všední den kromě svátků.

Největší výhodou pomaturitního studia angličtiny je zachování statusu studenta. Budete si tedy moci o rok navíc, po vaší střední škole užívat, výhod studentského života. Zároveň budete mít možnost vyřídit si díky našemu potvrzení o studiu ISIC kartu, což je celosvětově uznávaná studentská karta skýtající mnohé výhody.

Díky pomaturitnímu studiu angličtiny u nás v PELICANU se dokonce naučíte i jeden cizí jazyk navíc. Jak je to možné? U nás v PELICANU totiž dostanete kurz druhého jazyka zdarma, a to nejen pro vás, ale i pro vašeho kamaráda či příbuzného. Budete si moci vybrat z němčiny, francouzštiny nebo třeba japonštiny, a tento kurz bude probíhat také po celý rok, a to jednou týdně po dobu 90 minut.

A co po kurzu dál?

Náš pomaturitní kurz angličtiny vám zaručí pečlivou přípravu na jazykovou zkoušku dle vašeho výběru. Na konci školního roku se totiž u nás v Jazykové škole PELICAN konají státní jazykové zkoušky na úrovni B2 nebo C1. S PELICANEM si můžete vybrat.

Takový certifikát ze státní jazykové zkoušky bude dokládat vaše roční snažení a na vašem životopise, který bude vaší hlavní vizitkou na trhu práce, se bude krásně vyjímat! Jakýkoliv certifikát z cizího jazyka poskytuje velkou výhodu nad ostatními kandidáty při uchází se o pracovní místo.

Jak je to s placením za pomaturitní kurz angličtiny

U nás v Jazykové škole PELICAN umožňujeme studentům uhradit částku za pomaturitní studium na dvě části – jednu před začátkem školního roku a druhou do konce kalendářního roku. Dále pokud máte starost, že se až v září dozvíte o svém přijetí na vysokou školu, nebojte! V případě kladného výsledku vám vrátíme uhrazenou částku v plné výši!

Tak co, zaujali jsme vás? Neváhejte a mrkněte na naše webové stránky Jazykové školy PELICAN, záložka pomaturitní studium angličtiny. Naše prostory totiž nejsou nafukovací a počet studentů je omezen. V rámci naší jazykovky se soustředíme na profesionální, ale také lidský přístup. V průběhu školního roku se tedy budete moci těšit třeba na halloweenskou nebo zakončovací párty a plno dalších školních akcí.

Pokud máte ještě další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonem, e-mailem, anebo se rovnou zastavte u nás v kanceláři Jazykové školy PELICAN v centru Brna.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek