Domů Pro ženy Den, v jakém jste se narodili, má v sobě silnou symboliku. O...

Den, v jakém jste se narodili, má v sobě silnou symboliku. O vašem charakteru říká víc, než tušíte

-

pondělí
Podle astrologie vládne prvnímu dni v týdnu měsíc, což působí na povahu lidí narozených v pondělí optimistka a pozitivním dojmem. Pondělní děti jsou většinou snílci, kteří věří na dobro a nemají tendenci úmyslně ubližovat druhým. Můžete se na ně spolehnout téměř v každé životní oblasti – od svých zásad neupustí a stále se budou snažit o co nejlepší výsledek. Ať už se jedná o práci nebo kamarádství, lidé narození v tento den jsou doslova stvořeni k tomu, aby pomáhaly druhým.

úterý
V tento den se rodí děti, které jsou mimořádně silné a oplývají velkou energií. V životě bojují téměř neustále – ai to je důvod toho, proč se mají o něco lépe než ostatní. Nespokojí se jen s minimem, právě naopak, stále chtějí ze situace vytěžit co nejvíce. Jejich průbojnost jim v životě sice přinese mnoho pěkných chvil, ale zároveň i sporů, ke kterým nepomáhá jejich celkem výbušná povaha.

Mohlo by vás zajímat: Lidé narození v těchto znameních patří mezi nejoblíbenějších: Osvojte si jejich vlastnosti

středa
Cílevědomost, pracovitost, trpělivost. I tak by se daly charakterizovat lidé narození ve středu týdne, kteří jsou považováni sice za občas příliš přizpůsobivých, ale zároveň i mimořádně inteligentních. Většina z nich má introvertní povahu, ale když se dostanete do jejich blízkosti, budete překvapeni tím, co všechno dokáží nabídnout. Kromě toho, že mají skvělý rozhled, jsou i mimořádně laskaví a v neposlední řadě vtipní.

čtvrtek
Pokud jste se narodili v tento den, je vysoce pravděpodobné, že jste velkorysým člověkem. Astrologie říká, že čtvrteční děti bývají i dětmi štěstěny. Většina z nich je totiž ve společnosti mimořádně oblíbená a oplývá nenapodobitelnou charismatem, kterou jim závidí nejeden člověk. Na druhou stranu, tito lidé umí být občas příliš povrchní a lehkomyslní.

pátek
Lidé, kteří milují krásno, umění, přírodu, ale i tvořivost. Přinášejí světu harmonii a klid a už na první pohled působí zasněně a romanticky. Umí být i mimořádně vášnivý – no tuto vlastnost nepřeměňuje jen do vztahů, ale i materiálních věcí. Jejich zápornou stránkou je, že nadměrně touží po luxusu a všem “ krásném “ a to až tak moc, že ​​čas od času zapomenou na to, co je v životě skutečně podstatné.

Sobota
Babičky se zvykli těšit z vnuček narozených v sobotu. Není se co divit, astrologie říká, že děti soboty jsou mimořádně pečlivé, pozorné, laskavé a v neposlední řadě citlivé. Právě zmiňovaná citlivost však umí být pro tyto lidi potíž – a mnoho z nich má tendenci upadat do špatných nálad. Jejich hloubavost jejich častokrát dostane na chodníčky, kde by kráčet nemuseli, ale na druhou stranu i díky tomu intelektem výrazně převyšují své okolí.

neděle
Nedělní děti jsou také považovány za silné osobnosti, které jsou známé zejména svou obrovskou pozitivní energií. Svým chováním dokáží vylepšit den nejednomu člověku, čím jsou mimořádně oblíbení nejen ve společnosti svých přátel, ale i cizích lidí. Klidný život by jejich nudil, a tak se snaží na každodenní bázi vyhledávat adrenalin a zábavu.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek