Domů Víkend Magická letní párty realitou: Na těchto místech se dočkáte oslavy jako z...

Magická letní párty realitou: Na těchto místech se dočkáte oslavy jako z pohádky

-

Na tomto místě is budete připadat jako na dovolené v Karibiku. Až se člověku nechce věřit, že něco takového máme na Slovensku. Dokonalé prázdninové mini městečko, kde je vše promyšlené do posledního detailu.

Písek, palmy, domky se slaměnými střechami, prostor na zchlazení vodou a perfektní přístup majitelů, dělá z Your hidden paradise, ráj na zemi. Magickejšie místo na letní párty nenajdete.

Wiegerova vila
Kde: Svätý Jur

Nádech jižní Francie a filmové atmosféry, kde se snoubí romantické prostředí s domácím a lidským přístupem, to je Wiegerova vila. Samotné umístění vily na kopci, nad vinohrady a Svatým Jurom člověka okamžitě nadchne. O vás a vaše hosty, zde bude perfektně postaráno ve všech ohledech. Budete si zde připadat jako v úplně jiném světě, to nám věřte.

Každý detail, každá dekorace, zda kus nábytku jsou citlivě zasazeny do daného prostředí, které je přímo idylické. Takže pokud máte vysněnou oslavu v malebném Toskánsku, nyní nemusíte cestovat tisíc kilometrů, ale víte ji připravit i kousek od hlavního města.

pod Gastank
Kde: Modra

Spojení autentické přírody, čistoty, s duchem elegance a pocitem domova. To vše najdete Pod Gastank v objetí Malých Karpat. Toto místo je rodinným dílem a cítit to na každém kroku. Při organizování oslavy vám pomohou v každém ohledu, tak aby bylo vše podle vašich očekávání. Pokud chcete párty venku, obklopeni díly mistrů jen loukami a krásnými výhledy, tady jste správně.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek