Domů Rady a Návody Deset tipů na dárky pro lidi, kteří mají všechno

Deset tipů na dárky pro lidi, kteří mají všechno

-

Tipy na smysluplné dárky.

Vybírat dárek pro někoho, kdo má všechno a nic zásadního nepotřebuje, je jednou z největších vánočních výzev.

Pokud se nechcete uchýlit k nákupu zbytečností, které budou po svátcích zapadat prachem nebo se krčit v rozích zásuvek a darovat hodnotný a smysluplný dar, úkol je o to těžší.

Dárky však nemusí být jen materiální. Pokud mají vaši blízcí to štěstí, že nic nepotřebují, můžete jim darovat zážitky, vzdělání či svůj čas. Zde je několik tipů.

Často se stává, že historii míst, v nichž roky žijeme, známe jen velmi zběžně, nebo ji vůbec neznáme. Výborným dárkem je proto zážitkový den, během kterého se budou moci seznámit s historií nebo méně známými zákoutími rodných míst či metropolí.

Hlavní město nabízí kromě klasického okruhu i nejrůznější tematické prohlídky, například postkomunistickou prohlídku, prohlídku fontán, hudební historii města či prohlídku legendárních hospod. Tematické prohlídky můžete absolvovat i v Trnavě a jiných Slovenská či slovenských městech.

Vstupenky na festival nebo abonentky

Vstupenka na hudební akci nebo abonentka je výborným dárkem pro ty, kteří milují umění, kulturu či zábavu. Vděčným dárkem je například vstupenka na největší letní festival Pohoda, který v předvánočním období koupíte za výhodnější cenu.

Pokud patří vaši blízcí k milovníkům vážné hudby, může být pro ně vhodným dárkem například abonentka do České filharmonie.

Tip: Abonentka do České filharmonie od 30 € nebo vstupenka na Pohoda Festival 99 €

Ať už vaši přátelé a členové rodiny cvičí sami, nebo by se jen měli začít hýbat, pod dohledem profesionála jim jejich úsilí půjde bezpochyby lépe.

Vhodným dárkem může být nejen permanentka do blízkého fitness centra, ale například i několik soukromých hodin jógy, cvičení pro zdravý záda pod dohledem fyzioterapeuta nebo kurz plavání. Možností na pohybové aktivity je mnoho.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek