Domů Rady a Návody Clean beauty: dopracujte se k nádherné pleti a tělu bez zbytečné chemie,...

Clean beauty: dopracujte se k nádherné pleti a tělu bez zbytečné chemie, které věcičky jsou must-have?

-

Podívejte se, které pomůcky rozhodne zahrnout do rutiny
Složení krémů je opravdu výjimečné
Limity prírodody v péči o tělo nejsou téměř žádné

+5 FOTOGRAFIÍ
Inspirované přírodou – Eko a vegan variace, které musíte zkusit
Co se týče přírodní kosmetiky, pokud se o ni začnete zajímat víc, zjistíte, že je to v podstatě paralelní kosmetický svět, který postupně přispívá k tomu, že i konvenční značky se začínají více zajímat o složení svých produktů a samotný původ ingrediencí.

Většina z nich jsou menší, častokrát rodinné firmy, které tím pádem mají větší kontrolu nad celým výrobním procesem a přirozeně si na něm dávají i patřičně záležet.

Od původu surovin, jejich udržitelnosti, férového ohodnocení producenty, materiálů použitých v baleních produktů, až po proces výroby. A co je skvělé, fungují stejně jako ty, které obsahují syntetické složky. Občas je fajn v tomto směru brát ohled i na planetu.

Krémy a séra – SMYSSLY
Láska k designu, respekt k přírodě a kvalitní kosmetické produkty jsou něco, co je při kosmetických produktech SMYSSLY, za nimiž stojí Cecília Blanárová a Silvia Straková (máma a dcera) samozřejmostí. Jejich produkty jsou hotovou alchymií kvality a lásky, což v určitém smyslu, odráží krásný vztah těchto dvou generací.

„My obě přistupujeme k přírodě s velkým respektem a úctou. Mnoho z ní čerpáme a snažíme se jí to oplácet. Také uznáváme přirozenou krásu žen a tu i podporujeme. Přejeme si aby ženy poznali samy sebe a našli rovnováhu mezi svým vnitřkem a zevnějškem.“

Zakládají si na kvalitním výběru surovin, udržitelném přístupu, volí přírodní složky, které mají kromě výživných schopností i anti-age účinky na pleť. Jejich krémy a pleťové oleje jsou skvělé.

Obsahují především kvalitní olejové složky doplněné o extrakty z rostlin, které mají úžasné schopnosti regenerovat pleť a působit protivráskový. Využívají i mleté ​​perly, pro jejich schopnost vyživit pokožku a sjednocovat barevný tón pleti nebo hydrolizovaný hedvábí, který pleť hydratuje a zanechává ji jemnou na dotek.

Podívejte se, které pomůcky rozhodne zahrnout do rutiny
Podívejte se, které pomůcky rozhodne zahrnout do rutiny
ZDROJ SMYSSLY
Složení krémů je opravdu výjimečné
Složení krémů je opravdu výjimečné
ZDROJ SMYSSLY
Masky a peelingy – ones
Říká se, že při přírodní kosmetice je klíčové jedno – pokud za značkou stojí prvotřídní ingredience, správně formulovány složení, moderní přístupy, tehdy je to plnohodnotná alternativa ke konvenční kosmetice. Všechno toto naleznete iv české značce ones, která má mimo jiné za nás zcela dokonalé pleťové masky.

„Pleť totiž nepotřebuje mnoho. Snadno se obejde bez parabenů, silikonů, parfémů a dalších umělých ingrediencí. Aby byla krásná a plná života, potřebuje jen to, co jí prospívá. Ani kapku navíc. Vyrábíme pouze z přírodních ingrediencí a všemu, co děláme – od obalů produktů až po naši komunikaci – dáváme čistou a minimalistickou podobu. „

„Pracujeme se surovinami tradičními pro českou oblast (meduňka, meruňka, šipky, oves, slunečnice) is výjimečnými surovinami z celého světa (Squalane z cukrové třtiny, turecká růže, divoce rostoucí moringa ze Zambie a Rwandy či Tsubaki olej z jihokorejského sopečného ostrova) . „

Jejich masky jsou navrženy tak, že cílí na problematická místa v pokožce, detoxikují, sjednocují pleť a startují celkovou regeneraci.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek