Domů Blog

Půjčka bez úroku nemusí být jen snem. Od koho si půjčit zdarma? 

0

Půjčit si peníze zdarma? Vrátit přesně tolik, kolik bylo vypůjčeno a ani o korunu navíc. Je možné najít takového samaritána i mezi bankami, které obyčejně mají pověst nenasytných finančních ústavů? Kde najít bezúročnou půjčku? 

Bezúročná půjčka, jak název napovídá, je půjčka bez úroku. Pointou takového úvěru je půjčit si určitou částku peněz a nepřeplatit nic navíc, žádné úroky. Úroková sazba je přitom rozhodujícím faktorem při výběru vhodné půjčky. Výše úroku určuje, kolik člověk na půjčce přeplatí

Nejčastěji se lze s takovou nabídkou setkat mezi rodinnými příslušníky či dobrými přáteli. Ti obyčejně netrvají na žádných poplatcích ani navýšení. Sázejí na dobré vztahy a vzájemnou důvěru. 

I přesto je doporučováno sepsat mezi sebou smlouvu o půjčce. Mnoho rodin a přátel se rozkmotřilo právě kvůli sporům o peníze. Smlouva o bezúročné půjčce – vzor se příliš neliší od klasické smlouvy o půjčce.  

Podstatné je vyznačit na kontraktu kdo je věřitel a kdo dlužník, o jakou částku se jedná, jakým způsobem budou peníze poskytnuty, jaký je termín splatnosti a sankce za případné nesplácení. Ve smlouvě musí být jasně uvedeno, že se jedná o půjčku bezúročnou. 

Nákup na splátky bez navýšení a první půjčka zdarma 

Jistou formou bezúročné půjčky je nákup na splátky bez navýšení. Zákazník za zboží či služby zaplatí v několika adekvátně rozdělených splátkách, které nezahrnují peníze navíc. Je to vstřícný krok prodejců, kteří tímto způsobem dokáží prodat své produkty i těm, kteří momentálně nemají dostatek prostředků na úhradu celé částky. 

S bezúročnými úvěry se lze setkat například u nebankovních společností, které se snaží na atraktivní nabídky nalákat nové klienty a potažmo další příjem. Jak je však možné získat výnos u půjčky zdarma? 

Na bezúročné půjčky pozor. Mohou být dobrý sluha, ovšem zlý pán. 

Bezúročná půjčka totiž automaticky neznamená půjčka zdarma. Přestože se tak tváří a většinou je tak i pojmenována, realita bývá zpravidla jinde. Nebankovní společnosti totiž dobře vědí, že lze na půjčkách vydělat i jinak. 

První půjčky zdarma opravdu nevyžadují žádné úroky, ovšem termíny splatnosti jsou nastaveny jako šibeniční a nebankovní společnosti si za prodlení se splátkami účtují velké penále. Poplatky za upomínky, posunutí splatnosti či předávka vymahačům nevyjímaje. 

Banky podobné sankce zpravidla neaplikují, ovšem na sebe si vydělávají právě úrokovými sazbami, z nichž je hrazena administrativa, správa úvěru, chod poboček a mimo jiné také poradenství a odborné konzultace. 

Bezúročné období 

Banky však u některých svých produktů mívají takzvané bezúročné období, kdy po určitou dobu trvání úvěru či jeho čerpání nejsou účtovány úroky. Většinou se tak děje u kreditních karet. 

U kreditních karet bývá nastavený limit, kolik a v jak dlouhém období může klient čerpat, aniž by byl nucen z čerpaných peněz platit úrok. Toto období si určuje každá banka sama a bývá dlouhé zhruba 30 až 45 dní

Bezúročné období neskrývá žádné záludnosti a skryté poplatky Stačí si pohlídat termíny a limity. 

Některé typy kontokorentů nabízejí nezpoplatněné čerpání peněz do určité výše. Je-li například povolené přečerpání stanoveno na 15 tisíc korun, může kontokorent nabízet bezplatné čerpání například do limitu tří tisíc korun. 

Složené úročení 

Způsobů, jak co nejvíce ušetřit a potažmo vydělat na bankovních produktech, je vícero. Jedním z cest je složené úročení. Jednoduše řečeno se jedná o úroky z úroků. Platí to zejména u dlouhodobých produktů, jako jsou termínované vklady nebo spořicí účty. 

Po určité době se totiž začnou klientům připisovat výnosy (úroky) z již připsaných úroků, aniž by klient na účet vkládat další prostředky. Banky tyto úroky automaticky daní a na účet se připisuje rovnou čistá částka. 

Složené úročení – kalkulačka dokáže spočítat i to, jaká je reálná výše úroku a kolik lze tímto způsobem vydělat. U výpočtu lze zvolit, zda chce klient spočítat konečnou částku či reálnou výši úroku. 

Úroková míra je procentuální vyjádření navýšení částky vložené například na spořicí účet, za jeden rok. Od ní se odečítá míra inflace, čímž je zjištěna reálná úroková míra, tedy čisté zhodnocení vkladu. Pokud inflace stoupá, reálná úroková míra klesá. 

Nosič až pro čtyři kola na rodinné cyklovýlety

0

Pomocí nosičů kol můžete svá kola dopravit tam, kam jen budete chtít. Na dovolenou k moři, na chalupu, za rodiči, rodinou, na jakýkoli výlet – meze se nekladou. Stačí pouze vybrat správný nosič, který vám bude vyhovovat. Na výběr máme tři druhy, pro které z nich se rozhodnout? 

Převoz kol na střeše vozu

Chcete či se musíte dívat na peníze? Ať je to tak nebo tak, střešní nosiče se považují za nejlevnější možnost převozu kol. I když se to možná nezdá, ale upevnění kol na střechu je poměrně snadné. Tedy, pokud nejste člověk malého vzrůstu. V takovém případě pro vás bude lepší, když pořídíte jiný nosič. Před výběr nosiče na střechu je také potřeba dbát na to, kolik kol budete převážet. Koupit lze nosiče z různých materiálů. Ty z plastu převezou jedno kolo, kdežto z hliníku nebo oceli zvládnou převoz až čtyř kol. 

Na tažné zařízení

Pokud máte tažné, nebojte se jej využít i jinak než na připevnění vleku. Nosič kol na tažné zařízení se považuje za jeden z nejbezpečnějších převozu kol vůbec. Jednou z nevýhod je, že budete muset pořídit třetí poznávací značku na nosič. Ovšem velkou výhodou je, že převezete až čtyři kola a jízdní vlastnosti auta se nezmění. Také se kola, ale i samotný nosič dobře a jednoduše upevňují. 

Převoz kol na pátých dveřích

Další možností jsou nosiče kol na páté dveře. I na nich lze přepravit až čtyři kola. U těchto nosičů se nemění jízdní vlastnosti, spotřeba paliva ani výška vozu. Tento nosič však nelze použít na všechna auta. Abyste si byli jisti, je lepší navštívit ověřeného prodejce autodoplňků. Například Autodoplňky-obchod.cz, kde máte možnost výběru dle vašeho modelu auta. A pokud si nejste jisti, jak nosiče na vůz připevnit, i s tímto problémem vám poradí. U střešních nosičů dbejte na to, zda máte hagusy či budete upevňovat pouze příčníky pod lem střechy (v případě, že se rozhodnete pro nosiče na střechu).  

Proč jíst cizrnu – královnu luštěnin

0

Když přijde řeč na zdravé potraviny, cizrna nemusí být to první, co přijde na mysl. Tato luštěnina má však obrovské nutriční přínosy a přináší řadu zdravotních výhod. Hodí se do slaných pokrmů a může výborně doplnit i sladké pochoutky.

Nejlepší cizrna recepty včetně falafel receptu lze najít na receptik.cz. Stránky plné výborných receptů a tipů nabízí mimo jiné i návod jak uvařit kroupy či návod na quinoa přípravu.   

Co je cizrna?

Cizrna, známá také jako fazole garbanzo, se řadí mezi luštěniny. Jde o jednu z nejstarších kultivovaných rostlin v historii lidstva. Cizrna je považována za superpotravinu, protože je velmi výživná. 

Nutriční informace o cizrně

Jeden šálek cizrny obsahuje:

 • 269 kalorií
 • 14,5 g bílkovin
 • 4,25 g tuku
 • 44,9 g sacharidů
 • 12,5 g vlákniny
 • 80,4 mg vápníku
 • 4,74 mg železa
 • 78,7 mg hořčíku
 • 276 mg draslíku
 • 11,5 mg sodíku

Cizrna s vysokým obsahem bílkovin je skvělou náhražkou masa pro vegetariány a vegany.

Proč je cizrna tak zdravá?

Cizrna je takzvaná kompletní bílkovina, protože obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin, což jsou stavební kameny, které pomáhají lidskému tělu správně fungovat.

Oblíbenou pomazánkou z cizrny je hummus.

Kromě toho je cizrna plná vitamínů a minerálů. Patří mezi ně cholin, který pomáhá hladkému chodu mozku a nervové soustavy, a také kyselina listová, hořčík, draslík a železo. 

Aby toho nebylo málo, cizrna má rovněž vysoký obsah vitaminu A, E a C. Tento malý hrášek je prostě nabitý výživnými látkami.

Výhody konzumace cizrny

Protože je cizrna nabitá živinami, poskytuje mnoho zdravotních výhod:

 • podporuje kontrolu tělesné hmotnosti
 • předchází zácpě
 • podporuje zdraví kardiovaskulárního systému
 • pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi

Slouží také jako skvělá náhrada pro každého, kdo je citlivý na lepek. U lidí trpících celiakií se objevuje citlivost na lepek, což může komplikovat výběr stravy. Cizrna je však skvělou volbou, protože je přirozeně bezlepková.

Cizrnové těstoviny a cizrnová mouka

Na rozdíl od jiných potravin je cizrna zdraví prospěšná bez ohledu na způsob konzumace. Živiny v luštěninách zůstávají vždy biologicky dostupné, to znamená, že z nich lidské tělo může čerpat pozitivní účinky.

Cizrna se dá jíst jen tak přímo z plechovky. Může se dát studená na salát nebo rozmixovat do humusu. Způsob, jakým je konzumována, její nutriční profil nijak nemění.

Stejná flexibilita platí i pro cizrnové těstoviny nebo cizrnovou mouku. Obě varianty jsou zdravější než běžné těstoviny z bílé mouky a zdraví prospěšné jsou při každém způsobu přípravy. 

Je cizrna vždy zdravá?

U všech balených potravin včetně výrobků z cizrny je třeba vždy prostudovat etiketu, mohou totiž obsahovat spoustu přídatných látek. To platí například i o hummusu

Ačkoli je výroba hummusu jednoduchá – v jádru obsahuje cizrnu, olivový olej a tahini (pastu ze sezamových semínek) – některé druhy mohou být ochuceny dalšími přísadami, dokonce i čokoládou. 

Přísady mohou snížit zdravotní účinky cizrny, zvlášť pokud je ve výrobku přidaný cukr. Zároveň je dobré sledovat, kolik je v dané cizrnové potravině tuku. Zejména množství nasycených tuků a transmastných kyselin. Ideální je, když je obsah nezdravých tuků nulový nebo jen minimální.

Překrásné Kokořínsko nabízí mnoho krás a aktivit ideální pro letní dovolenou

0

Kokořínsko nabízí dechberoucí přírodu, pískovcové skály zajímavých tvarů, zachovalou architekturu a mnoho dalšího. V roce 1976 bylo Kokořínsko vyhlášeno jako CHKO. Děti, ale ani dospělí, se v této části naší České republiky nudit nebudou. Mezi nejznámější památky patří hrad Kokořín, ale také známé Pokličky, ale i Čertovy hlavy. Jestliže máte rádi aktivní dovolenou, tato cílová rovinka bude pro vás jako šitá na míru. S tím je samozřejmě spojené i ubytování v Kokořínsku, které lze vybírat dle vašich preferencí. Kam se zde vydat?

Hrad Kokořín

Návštěvu hradu Kokořín si jistě nenechávejte ujít. Jedná se také o nejnavštěvovanější místo Kokořína. Na samotný hrad vedou rovnou dvě cesty. Z parkoviště pod hradem je jedna delší cesta, takzvaná kočárková, která je sice delší, ale pohodlná. Druhá cesta, ta je kratší, ale musíte vystoupat po prudkých schodech. Jakmile je ale vyjdete, nebudete litovat. Hrad je postavený na pískovcových skaliskách a díky svým vysokým hradbám, hrad vypadá opravdu nedobytně.

Již zmíněné Čertovy hlavy zaujmou nejen malé návštěvníky

K hlavám vede příkrá cesta, která není úplně ideální pro kočárky, takže pokud se rozhodnete navštívit hlavy s malými dětmi, doporučujeme je vzít do šátku či nosítka. Větší děti výstup jistě zvládnou. Je třeba ale upozornit, abyste místo navštívili při slunečném počasí, nikoli po dešti. Hlavy jsou dílem sochaře Václava Levého, který je zde vytvořil již v roce 1841-46.

Na Pokličky

Vojtěšským dolem na Pokličky. Tato trasa je jedna z mnoha okruhů po Kokořínsku. Vede obcí Vojtěchov a pojí se s Jestřebicemi. Samozřejmostí je i prudký výstup k pokličkám. Ovšem spodní cesta je pohodlná a lze ji absolvovat i s kočárkem – vede tu i cyklostezka. Z Vojtěchova se vydejte po zelené značce a po přibližně deseti minutách cesty lesem, dojdete k přístřešku, kde povede strmá cesta nahoru. Jedná se o kořeny jehličnatých stromů. Ovšem stoupání brzy vystřídá překrásná vyhlídka.

Kokořín nabízí spoustu krás a pokud milujete přírodu a plánujete tu zůstat na delší čas, abyste většinu stihli projít, chalupy Kokořínsko nabízí krásné ubytování.

Kyselina hyaluronová pro krásnou a vypnutou pleť

0

V mládí se zajímáme, kde se dnes zabavíme a kde utratíme čas po práci nebo po škole. Jakmile dosahujeme staršího věku, naše priority se mění. Řešíme bydlení, děti a finance, starostí přibývá a naše tělo není schopné produkovat dostatečné množství látek, které jej udrží stále svěží a dobře vypadající. Čím dál častěji cítíme únavu, která se podepisuje také na naší pleti. Pomalu, ale jistě, se začínají tvořit vrásky, z nevyspání se mohou objevovat kruhy pod očima, pleť může být zašedlá. V těchto případech nám bude pleť i tělo vděčné, když mu pomůžeme kvalitní stravou a doplňky stravy

Podpora zdravě vypadající pleti

Naše pleť je tvořena mnoha látkami, mezi ně patří také kolagen a kyselina hyaluronová.

O kolagenu můžeme zjednodušeně mluvit jako o lepidle. Podílí se na tvorbě vaziva, které je důležité pro podporu zdravé struktury pokožky, svalových tkání, kostí, šlach a chrupavek. Kolagen je protein, který je naše tělo schopné vytvářet si samo. Problém však je, že produkce kolagenu v dostatečném množství je pouze v optimálním případě a za předpokladu, že vedeme z 95 % zdravý způsob života. V případě, že jsme aktivní sportovci, nestravujeme se spíše zdravě, a navíc nám přibývá věk, tvorba kolagenu se snižuje.

O kyselině hyaluronové mluvíme velmi podobně, jako o kolagenu. Má příznivý účinek na správnou funkci pohybového aparátu, zdravě vypadající pleť, vlasy i nehty. I kyselina hyaluronová je produkována v našem těle, její produkce opět klesá v určitých situacích a s přibývajícím věkem.

V období okolo 25 – 30 roku života je vhodné, někdy dokonce potřebné tyto látky tělu dodávat externě. Často může být problém oddávat je tělu skrze běžnou stravu, proto doporučujeme užívání doplňku stravy, který kombinuje kolagen a kyselinu hyaluronovou. Jejich kombinace je prospěšná, protože se ve své funkci vzájemně doplňují a podporují.

Kolagen s kyselinou hyaluronovou v prášku je možné přimíchat do vody a pohodlně zapít, bez nutnosti polykání velkých kapslí. Produkt neobsahuje lepek, laktózu, sóju ani sladidla.

Dopřejte svým vlasům jedinečnou péčei s Gliss Aqua Revive s kyselinu hyaluronovou

0

Kyselina hyaluronová je obecně známá pro své hydratační účinky, proto se většinou objevuje v pleťových krémech. Avšak i vaše vlasy, podobně jako vaše pleť, potřebují hydratovat. Nová produktová řada značky Gliss Aqua Revive proto do svého složení právě kyselinu hyaluronovou přidala. Kolekce navíc obsahuje přírodní mořskou řasu. Používání těchto produktů vám tak zaručí dlouhodobý a zdravě vypadající lesk vašich vlasů. A se suchými vlasy bez lesku se můžete rozloučit.

Výběr ingrediencí v nové pečující řadě pro vlasy je inspirován péčí o pokožku a spojením přírody s technologií. Kyselina hyaluronová je ostříleným pomocníkem v boji proti vráskám a stárnutí pleti. Ale věděli jste, že i vlasům dodává potřebnou energii v podobě hydratace? Hyaluronový komplex a ostatní ingredience v produktech Gliss cílí pouze na dehydratované části vlasů, které následně vyživují. Takže se nemusíte bát zbytečného zatěžování vašich vlasů.

V pečující řadě Aqua Revive najdete kromě šamponu, také kondicionéry, ať už tradiční, tak i ve spreji. Výživa v podobě kondicionérů má spoustu benefitů: snadno a rychle se nanáší, neobsahuje žádná barviva a dodává vlasům optimální dávku hydratace. Napomáhá i k hloubkovému vyživení vlasů, které je zanechává hedvábně jemné a lesklé. A pokud spěcháte, sáhněte po expres ošetřující variantě 7sec, která už za sedm vteřin vlasy vyživí a hydratuje.

Produkty řady Gliss Aqua Revive jsou dostupné v těchto velikostech a cenách:

 • Šampon 250 ml / 400 ml – 91,90 Kč / 135,90 Kč
 • Kondicionér 200 ml – 91,90 Kč
 • Kondicionér ve spreji 200 ml – 135,90 Kč
 • Péče 7sec – 207,90 Kč

Proč preferovat zrnkovou kávu před mletou?

0

Připravit mletou kávu je bezesporu nejpohodlnější způsob, jak si užít šálek jednoho z nejoblíbenějších nápojů na světě. Přečtěte si ale, proč stojí za to kupovat kávu nenamletou a jemný prach z ní vytvořit až těsně před přípravou. Věřte, že si tenhle rituál oblíbíte, a to především pro chuť a aroma, kterou vám čerstvě namletá káva nabídne.

Zrnková káva jako vítěz

Kupujete-li předem namletou kávu, dost možná je to spíše ze zvyku. Jakmile totiž ochutnáte kávu z čerstvě namletých kávových zrn, určitě poznáte rozdíl. Kromě opojného aroma na vás totiž v hrnečku bude čekat i výraznější chuť, než je tomu u kávy namleté dávno před její přípravou. Káva předem namletá je navíc náchylná k tomu, aby vlivem špatného skladování zvlhla. Už samotným lisováním navíc přichází o své důležité složky a její kvalita je tak zkrátka někde jinde, než je tomu u kávy, kterou si namelete sami. 

Proč dát přednost zrnům?

Není třeba se přípravy zrnkové kávy bát. Pozor byste si měli ale dát především na vodu, ze které kávu připravujete. Neměla by totiž být vroucí, abyste kávu nespálili a nepřišli o vše podstatné, co ji dělá aromatickým a chutným nápojem. Ba naopak – taková spálená káva chutná hořce. Pokud nevlastníte konvici s ovládáním teploty, bude stačit nechat vodu v klasické konvici projít vodou a počkat přibližně půl minuty. Káva pak bude mít požadovaných 90 stupňů. Mezitím si můžete ručním či elektrickým mlýnkem připravit čerstvou kávu. Zrnková káva by měla být před přípravou namletá maximálně 15 minut – to proto, aby neztratila chuť ani aroma. Ve skutečnosti vám její příprava nezabere o mnoho více času, než káva předem namletá, a co víc – chuťový zážitek je nesrovnatelný. 

Kde koupit kvalitní zrna?

Pokud chcete vyzkoušet kávu, která vás přesvědčí o tom, že namlít si čerstvá zrna je tím nejlepším rozhodnutím, zkuste kávu od Mountain Gorilla Coffee. Na webu mountain-gorilla.cz/ seženete různé druhy kávových zrn v odlišných velikostech balení, přičemž pokaždé zakoupíte to nejlepší, co si pod kávovým zrnem jen dokážete představit. Kromě toho ale pomůžete dobré věci – právě Mountain Gorilla Coffee totiž částkou z prodeje kávy podporuje organizaci Gorilla Doctors. Ta přímo v horských pralesech zachraňuje poslední žijící horské gorily.

Jaká je budoucnost firemních benefitů vysvětluje portál 123jobs.cz

0

Některé firmy se snaží získat náskok nad svou konkurencí a přilákat co nejlepší zaměstnance k sobě nabídkou firemních benefitů. Nebo je využívají jako strategii, jak si své zaměstnance uchovat co nejdéle. Může se jednat o firemní školku, jídelnu, odpočinkovou místnost nebo třeba poukaz na manikúru. V zahraničí se dokonce můžete setkat s takzvanou „pawternity leave“ – možností vzít si volno kvůli péči o domácího mazlíčka. Jak to ale s firemními benefity bude dál?

Co všechno může být firemním benefitem?

Některé z nově navrhovaných benefitů v zahraničí vznikly ze snahy o předejití diskriminaci a zavedení co největší inkluze všech pracovníků. Tak přišly například i možnosti podpory zaměstnanců, co se týče zdravotní péče v rámci menopauzy, nebo při problémech s neplodností, a to u žen i u mužů. Toto jsou zrovna příklady firemních benefitů, které jsou finančně velmi nákladné, a je u nich tedy vhodné, aby si zaměstnavatel rozhodl, zda se daný firemní benefit vyplatí zavádět. Jestli podporuje zaměstnance a firmu jako celek i při nákladech, které na něj bude muset firma vynaložit.

Světlé zítřky

Firemní benefity jsou velmi důležité, protože ukazují, jaká konkrétní firma doopravdy je a jak jí záleží na jejích zaměstnancích. Některé z benefitů se mohou vztahovat na fyzické a psychické zdraví zaměstnanců, jejich rodinný život nebo rodinné prostředí. Mnohé firmy byly kvůli pandemii nuceny přehodnotit svůj pohled na svět a přizpůsobit se. To s sebou přineslo i rozšíření nabídky práce a firemních benefitů a zaměření se na blaho zaměstnanců. Dá se ale předpokládat, že nás v tomto směru čeká ještě další vývoj. Těžko říct, jestli Česká republika půjde ve směru zahraničí. Téměř s jistotou se ale dá tvrdit, že nabídka firemních benefitů se i u nás ještě rozšíří. Je tedy možné, že odpočinková místnost, sick days a možnost využití firemní školky nebo firemního terapeuta bude brzy samozřejmostí. Nabídky inzerce práce s benefity najdete na pracovních portálech společnosti 123jobs Media.

Moderní technologie přináší vysvobození a mládí v každém věku

0

Připadá vám to jako bláznovství? Skutečně je až neuvěřitelné, co se v současné době dá změnit. Nejedná se o bolestivé zákroky nebo snad metody, které by uškodily zdraví. Naopak čerpají z přírodních zdrojů a tělo s nimi velice dobře spolupracuje, čímž se dostavují viditelné výsledky.

Jak si koupit mládí

Tak je pravdou, že s přibývajícím věkem se bohužel nebudou měnit čísla věku směrem dolů, takové zázraky se nedějí. Ale rozhodně se může změnit vizáž a to je již skutečně matoucí a navíc reálné. Jen je třeba si zjistit více informací na dermatologické klinice, která má bohaté zkušenosti a dostatek služeb, které vedou k omlazení pokožky nebo k její úpravě, že skutečně vypadáte mladší a tím samozřejmě i krásnější. Věk je poté jen číslo. Pojďme se podívat na základní a nejčastější úpravy, které klinika estetické medicíny Praha provádí. Jedná se o metody, které jsou skutečně ověřené a prakticky s ihned viditelným výsledkem.

 • Úprava rtů je ideální možností i pro ty, kteří trpí viditelným problémem, kdy jsou rty příliš tenké, nevýrazné, nebo každý vypadá jinak, že by se řeklo, že k sobě ani nepatří. Provádí se tudíž zvětšení rtu kyselinou hyaluronovou, která je pro tělo přirozenou látkou, není to žádná chemikálie nebo toxická náplň. Výsledný efekt vydrží klidně i rok, kdy jsou rty vytvarované podle požadavků klienta. Ošetření prování odborný specialista, tudíž ani v tomto případě nejsou obavy na místě.
 • Obličej dokáže prozradit víc, než jen vůbec chceme. Na druhou stranu stárnoucí kůže se nedá nijak přemluvit k tomu, aby vypadala o pár let mladší. Opět se můžete bez obav svěřit do rukou odborníků a ti vám provedou lifting obličeje. Budete překvapeni, jak se změníte a rozjasníte nejen svoji tvář. Vypnutí obličeje, cena a doba trvání je samozřejmě zcela individuální podle rozsahu zákroku.
 • Oči jsou údajně studnicí dovnitř duše. Tak pravdou je, že pokud oční víčka ztratí svoji pružnost, tak už toho moc neprozradí ani ty oči. Navíc je to velmi otravné a omezující. Ani není divu, že plastika očních víček je nejčastějším zákrokem, protože díky ní se mnozí lidé vrátí do životního procesu opět s úsměvem na tváři.

Všechny tyto ošetřující služby vedou k mladšímu vzhledu a samozřejmě i vnitřní spokojenosti.

Ošklivé káčátko se dočkalo své proměny. Změnu můžete zažít i vy

0

Ne snad, že byste byli zrovna vy tím ošklivým káčátkem, ale můžete si tak připadat, protože neumíte ocenit sami sebe. Nicméně ještě tu existuje dokonalá možnost, jak si vylepšit nejen vzhled, ale také tak trochu pozvednout své sebevědomí. To vše je na nejlepší cestě k dokonalé proměně. To platí samozřejmě jak zevnitř, tak navenek.

Změna, která vás pozvedne

Přirozeně vždy jsou dvě cesty, po kterých se můžete vydat.

 • Zůstat v takovém stavu, v jakém se nalézáte doposud a v podstatě se smířit se vším, jak vypadáte i jak se cítíte.
 • Nebo se rozhodnout pro změnu a poté se vydat cestou, která bude vyžadovat jistou spolupráci.

Avšak v druhém případě je nutné dodat, s příjemnou změnou a výsledným efektem. To platí samozřejmě pro všechny. Nejen ženy se cítí nedoceněné nebo málo sebevědomé. A kde jinde začít, než v salonu krásy. Například Beautyshape Praha nabízí pro své klienty poměrně rozsáhlé služby, jak dosáhnout efektivních výsledků při svých proměnách. Některé dokonce mohou hraničit i se stavem, kdy vám lékaři doporučují operativní zákroky nebo při masivním vypadáváním vlasů, transplantaci. Nemusíte to ovšem nechat zajít tak moc daleko, což se potom odrazí i na investici, která je mnohem dražší, než ošetření v salonu krásy, které se dá provést bezbolestně a ambulantně.

Bonus navíc

Moderní salon krásy rovněž disponuje svým internetovým obchodem, kde nabízí profesionální kosmetiku, kterou výhradně používá i zmíněný kosmetický salon. Kosmetika e-shop nabízí své produkty, které má vyzkoušené a s kterými dosáhnete skvělých výsledků v péči o svoji pleť nebo vlasy. Rozhodně výrobky nenaleznete v běžných obchodech, jelikož jsou prioritně využívány pouze v profesionální péči o vaši krásu. Nicméně se setkáte s garancí kvality a tato luxusní kosmetika pochází od certifikovaných výrobců. Dalším přínosem je nejen tento bezproblémový nákup, ale rovněž další překvapení. Při určité hodnotě utracených peněz, tak získáte procentuální slevu, kterou můžete poté uplatnit přímo v salonu krásy. Slevový kupon lze poté použít na jakoukoliv službu. Například pro výživu vlasů, kdy si můžete nechat aplikovat brazilský keratin. Nebo přirozeně si vybrat jinou metodu, s kterou dospějete vytouženého výsledku a budete vypadat krásně a především vás to omladí. To platí pro každou věkovou hranici a není omezující ani pohlaví.

Nejnovější články