Domů Zdraví 5 potravin, které si denně dopřávají ultraštíhlé ženy: Na toto nedají dopustit

5 potravin, které si denně dopřávají ultraštíhlé ženy: Na toto nedají dopustit

-

Jsou prospěšné pro zdraví a navíc pomáhají spalovat tělu mnohem rychleji. Podívejte se na to, které potraviny jsou skutečným zázrakem a ženy s dokonalými figurami na ně nedají dopustit.

Některé potraviny opravdu pomáhají spalovat mnohem rychleji než jiné. Právě ty upřednostňují i ​​skutečně štíhlé ženy a do svého denního jídelníčku, jejich implementují velmi cíleně. Víte, o které se jedná?

 1. Grapefruit
  Toto ovoce díky své velmi trpké a hořké chuti, pomáhá našemu tělu nastavit se na to, abychom během dne snědli toho méně. Dokáže ve výrazné míře eliminovat chuť na sladké a těžká jídla. Odborníci se shodují v tom, že nejideálnější model je dát si ho dneď ráno, ještě předtím, než si dopřejete snídani. Nastartuje metabolismus a během následujících hodin eliminujete příjem samotných kalorií.

„Grapefruit je ovoce, které dokáže opravdu malé zázraky. Ideální je pokud jeho sílu využíváte hned ráno, protože prokazatelně snižuje chuť na sladké, celkově sníte menší množství než by to bylo standardně, pokud byste si ho nedopřáli. Stačí vám jeden pohár odstavených šťávy z grepu nebo samotné ovoce. Forma je jen na vás a nehraje vlastně žádnou roli. „

Nepřehlédněte: Dokonalé ženské boky už během dvou týdnů. Vytvarujte si zadek a zároveň uberte centimetry ze stehen

„Podstatné je dát si ho před snídaní a pak okolo 11:00. Toto ranní nastavení totiž připravuje tělo na celodenní fungování, takže hraje klíčovou roli,“ vysvětluje trenér Mgr. Pavel Repište.

 1. Zázvor
  Zázvor je v mnoha kulturách využíván pro své benefity doslova už tisíce let. Obsahuje enzym zvaný zingibain, který pomáhá trávit bílkoviny, samotný kořen působí na tělo detoxikačně a obsahuje velké množství antioxidantů. Pití zázvorové vody pomáhá ve výrazné míře při hubnutí, protože spaluje uložený tuk v těle. Během dne se doporučuje vypít 1,5 litru pokud chcete opravdu hmotnost eliminovat.

zázvorová voda

1,5 l čisté vody
1 kořen zázvoru nakrájený na plátky
šťáva z 1 citronu
Do vody přidejte zázvor nakrájený na plátky, vařte 15 minut při 60 stupních, nechte vychladnout. Přidejte šťávu z citronu.

 1. Chia semínka
  Tyto malé semínka jsou dokonalým pomocníkem při hubnutí. Perfektně pročistí tlusté střevo, zároveň dokáží zlepšit celkové fungování metabolismu, jsou prospěšné pro zdraví a zajistí efektivní hubnutí. Přidejte si je do nějakého zeleninového smoothie, či jogurtu, abyste ještě více podpořili vstřebávání potřebných živin.
 2. Chilli papričky
  O chilli papričkách se toho už napsalo hodně. No jejich přínos při spalování tuků a při hubnutí je nepopiratelný. Kapsaicin, tedy látka, která jim dodává pálivost, ve značné míře snižuje pocit hladu, zlepšují trávení a zároveň i zvyšuje spalování kalorií.

Nepřehlédněte: Dokonalé ženské boky už během dvou týdnů. Vytvarujte si zadek a zároveň uberte centimetry ze stehen

Pokud máte problém s tím, že se při jídle nedokážete „stopnout“ toto vám určitě pomůže. V neposlední řadě se mnohé vědecké studie, snaží dokonce dokázat, že pravidelnou konzumací chilli se snižuje riziko rakoviny.

 1. Borůvky
  Drobné ovoce je považováno za přírodní zázrak. Borůvky jsou skvělým antioxidantem, neobsahují téměř žádné kalorie, jsou plné vitamínů a minerálů. Jejich velkou výhodou je že prodlužují pocit sytosti, odplavují z těla toxiny a navíc mají i protizánětlivé účinky.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek