Zkuste tyto 3 pohyby a dostanete každého chlapa do extáze!

Publikováno 13.11.2016

Dovolíme si říct, že vašeho manžela už rozhodně nebaví, aby odnesl veškerou dřinu při sexu. Dovnitř a ven, takhle nějak vypadá váš intimní život? Pro intenzivnější milování v tom nesmíte partnera nechat samotného a zapojit se, uvidíte, že to o moc zlepší váš intimní život.

1) Vrtulka

Naučte se používat boky, tedy správně s nimi kroutit. Budete dělat kolečka, takové, aby partner pociťoval stále větší vzrušení. Tuto metodu praktikujte spíše při poloze, kdy je partner na zádech a vy na něm sedíte, nebo když klečítě na všech čtyřech.

2) Houpačka

Tato houpačka spočívá v jednoduchosti – ze strany na stranu. Začněte pomalu a pořád zrychlujte. Vaše boky budou představovat houpačku a věřte, že to váš partner ocení.

3) Stahování

Toto je nejdůležitější část ze všech. Musí se totiž dělat automaticky i v případě, že se snažíte o vrtulku nebo houpačku. Nehledejte v tom žádný problém, prostě jen stáhněte svaly jako by se vám chtělo na záchod a budete se to snažit zadržet. Potom naráz povolte. Opakujte dokud nedosáhnete vy i partner orgasmu.

Napište nám

x