Žena měla na svého přítele podezření a tak se schovala pod postel, co se stalo opravdu nečekala!

Publikováno 13.11.2016

Věříte, že vás přítel nepodvádí? Už vás někdy napadlo si ho vyzkoušet? 

Před pár dny začal internetem kolovat příběh o jedné takové slečně, která se rozhodla svého přítele nachytat.

Dívka se rozhodla pro zkoušku svého přítele se kterým žila. Napsala stručný dopis ve kterém mu oznámila, že ho nemiluje a odchází. Dopis, který napsala položila na postel, schovala se pod ní a čekala až se vrátí domu.

Muž dorazil domu, všiml si, že žena není doma a tak si uvařil jídlo dal si sprchu a chtěl si odpočinou, když v tom uviděl dopis na posteli. Dívka s napětím čekala pod postelí na reakci.

Muž si dopis přečetl a zůstal nehybně stát u postele. Po chvíli vzal do ruky mobill a začal telefonovat. A jeho slova zněly takto : ” Ahoj zlato, tak jsem se konečně zbavil té krávy. Za chvíli jsem u tebe. Je mi horzně líto, že jsem s ní ztratil tolik času, ale mi to spolu doženeme. Za chvilku jsem u tebe.” Sebral se a z bytu odešel.

Dívka dál nehybně ležela pod postelí a nemohla uvěřit svým uším. Tohle opravdu slyšet nechtěla. Po chvíli se zpamatovala a z pod postele vylezla. Uviděla, že je na dopisu něco připsáno.

“Lásko příště až mě budeš chtít nachytat tak se líp schovej, byly ti vidět nohy. Šel jsem do obchodu koupit něco dobrého, hned jsem zpět. Miluji tě!”

Dámy měly by jste si zapamatovat, že láska a důvěra jsou tím nejdůležitějším pro vztah!

Napište nám

x