Zázrak zvaný klitoris.

Publikováno 21.11.2016

Měly by jste si vážit toho, že ho máte.. 

Ikdyž je tak malinký, tak je velice důležitý. Vědci zabývali zjištěním, k čemu vlastně klitoris je a proč na ženském těle vznikl. Nakonec získali jediné vysvětlení a to je vzrušení. Klitoris má dvakrát více nervových zakončení než penis, necelých 8 tisíc! Roste do velikosti 2-25mm a vidět je pouze jeho čtvrtina. Jeho úkolem je zvětšení vzrušení a to i bez jeho manuálního dráždění. Rostě s věkem. Vždy než příjde vyvrcholení se smrskne a těžko ho naleznete. 

K tomu, aby váš klitoris fungoval tak jak má, stačí dvě věci : 

1. Masturbace 

Masturbaci by jste neměli zanedbávat, je prokázáno, že ženy, které nemasturbují mají velice velké problémy s dosažením orgasmu. Odborníci radí, aby ženy masturbovaly co nejdříve to půjde, aby se svůj orgasmus naučily ovládat. 

2. Orální sex 

Orální sex je tím nejvíce vzrušujícím sexem pro ženy, zaměstnává váš klitoris nejvíce. Neměla by jste se stydět a raději prostě říct svému partnerovi co máte ráda. Pokud máte problém se studem za své tělo tak si zhastněte a honem do toho! Klidně si pomozte svými prsty behěm toho co vás bude uspokojovat váš partner.

Napište nám

x