ZA POHROMY NA PLETI SI MŮŽEME VĚTŠINOU SAMI!

Publikováno 10.01.2017

Víte o tom, že ty nejzásadnější vady na kráse si nevědomky způsobujeme samy?

Ty nejhorší nedostatky na obličeji si způsobujeme my samy. Ať už vědomě či nevědomě, musíme se naučit nešvarům zabránit, dokud je ještě čas. Čtěte proto pozorně, čemu se rozhodně musíme vyvarovat!

VYČISTĚTE SVÉ KOSMETICKÉ POMOCNÍKY

Abyste předešla množení nežádoucích bakterií způsobujících zánět na vaší tváři, pravidelně a důkladně čistěte své kosmetické pomocníkyŠtětce a aplikátory líčidel musí být v naprosté čistotě. Jinak si každým líčením na svou pleť nanášíte i řadu bakterií, které způsobí během dne pěknou paseku.

ZBYTEČNÉ DRHNUTÍ

Svou pleť chcete mít za každou cenu čistou a krásnou bez šupinek a zbytečných hrbolků, které tam nemají co dělat. Peeling je proto na místěZbaví vás nečistot do hloubky pleti. Ale nic se nesmí přehánět! Pokud ho budete používat příliš často, začne se vám ztenčovat kožní vrstva a veškeré neduhy pleti se zvýrazní.

CIGARETY

Bez cigárka a kávičky si nedokážete den ani představit? Pak si možná vědomky naděláváte na zanícenou a zanešenou pleť, která se kouřem pravidelně ovívá.

SPÁNEK NA BOKU ČI BŘIŠE

Spánek je nejdůležitějším obdobím, kdy si krásně odpočinete. Stejně tak, jako vaše pleť. Proto večer nepřemýšlejte, na který bok se uvelebit. Pleť potřebuje dýchat, proto se naučte spát na zádech v dobře vyvětrané místnosti, ať se vaše pleť může nadechnout do hloubky.

VYMAČKÁVÁNÍ NEDOKONALOSTÍ

Ať už jde o akné, černé tečky, pupínky nebo jiné nešvary, nechte je být! Domácím mačkáním do nich přenášíte nečistoty a bakterie, které se pak množí a dostanete se akorát do začarovaného kruhu. Proto své pleti dopřejte pravidelné čištění, odličování, krémování, různé hýčkání v podobě masky ale mechanické čištění nechce na zkušené kosmetičce. Zpříjemníte si tak alespoň jedno odpoledne v měsíci, kdy si na hodinku lehnete na lůžko a necháte se hýčkat.

Napište nám

x