Z jakého důvodu některé ženy milují anální s*x?

Publikováno 02.12.2016

Z celkového počty dvě třetiny nikdy anál nevyzkoušelo a ten zbytek se dělí na dvě poloviny, ty kterým se líbíl a ty kterým ne. 

Někteří lidé si anální sex spojuj s bolestí a nepříjemnými pocity, nečistotou a nehygieničností. Kdyby to tak ale nutně potřebovali muselo být, neexistovalo by přece tolik žen, které si anál užívají ...

Ženy si žádají anální s*x zejména proto, že jim způspbuje úplně jiné vzrušení a pocity. V konečníku se nachází obrovské množství nervových zakončení. Dráždění tohoto místa je velice vzrušující. Jedná se o úplně jiný zážitek než při stimulacci vagíny nebo klitorisu. Spousta žen dokáže dosáhnout orgasmu pouze drážděním análního otvoru. 

Přia nálním sexu u ženy hraje velkou roli i duševní stránka. Některé ženy alespoň ze začátku Může vzruší a uspokojovat i jen samotná myšlenka, že dělají něco ně úplně běžného, něco, co část společnosti považuje za tabu, prostě něco "nemravného" a "chlípný".

Je vám snad jasné, že anální otvor je užší než samotná vagína a tak svému partnerovi přinášíte vrušující a intenzivnější pocity. Takže je jasné, že se váš partner může na anální hrátky těšit. 

Napište nám

x