Vyzkoušejte tyto triky při orálním s*xu a budete pro něj bohyní!

Publikováno 10.12.2016

Zhasnout světlo, vběhnout pod peřinu a rychle kmitat po partnerově údu pery. To jsou tři důvody, pro které muži začnou tvrdit, že orální sex v podstatě nemají rádi. Pokud máte chuť lahodit svému milému a navrátit mu radost z opěvované praktiky každého muže, musíte trochu vykročit z komfortní zóny. Protože dobrý kouření není jen o šikovnosti vaší pusy.

Nebuďte stydlivá

K dobré milence prostě stydlivost nepatří. Dokáže zastřít rázem všechny její plusy. Proč o tomto neduhu mluvíme při hře ústy? Protože dobré dráždění vyžaduje i nezapomenutelné chvíle. Partner potřebuje na nabuzení o něco víc než to, že vyplazíte jazyk. Předveďte mu své tělo, vezměte úd do pusy i mezi prsa, udělejte malou show při tom, jak ho budete hltat. Klidně můžete působit jako nedočkavá šelma, nebo se k partnerovi chovat jako otrokyně či naopak nadřazená dáma. Vydejte ze sebe skutečnou vášeň a nedívejte se na to, zda máte o kilo navíc, nebo vřed na zadku. To partnera, který má penis ve vašich ústech, vůbec nezajímá. Ale vzrušující ho "tanečky" kolem toho.

Poloha je důležitá

Obměna milostných poloh je důležitá v každém vztahu. Kdo zůstane při jedné či dvou, brzy sexuální vyhoří. To znamená nechuť k sexu, nebo prostor pro průnik nevěry. Při orálním sexu však pozici málokdo řeší. Přitom je stejně důležitá pro celkový zážitek a 69 vůbec nevyčerpává plejádu možností. Před milovaným můžete klečet a uspokojovat muže, když stojí. Toto mají rádi opravdu téměř všichni. Skvělé je, pokud si nad něj kvokat zadkem otočena k jeho tváři a on si vychutnává vaše krásné půlky. Podobně při opačné straně má výhled na prsa. Použijte polohu boku, nebo se nad něj jen tak skloňte v kině. Čím více kreace dáte do poloh při Oral, tím šťastnějšího partnera si vychováte.

Zapomeňte na strojový pohyb

Nahoru a dolů. Známe to, a proto je to už jako ohraná deska. Ne, pohyb musí být ladný a překvapivý. Jako nová písnička, jejíž refrén ještě neznáme. Nedávejte muži možnost, aby poznal vaši techniku. Tehdy ho dokonce s největší pravděpodobností k vyvrcholení ani Nepřivedete. Buďte kreativní. Používejte sání, pohyb jazykem, zapojte ruce na masírování okolí ohanbí. Dejte do tempa rytmiku, zkuste kreativní chvaty. Bude krochká blahem a brzy vás odmění nejen milým úsměvem ...

Napište nám

x