Trendy plavky pro letošní rok

Publikováno 05.07.2017

Léto se konečně ukazuje ve své plné síle. Bez opalovacích krémů se v posledních dnech již téměř neobejdeme. Konečně však stoupá i teplota vody v bazénech a přírodních koupalištích. Ať už se chystáte odpoledne k vodě, nebo vás čeká pohádková dovolená u moře, nezapomeňte na stylové plavky.

Nestárnoucí klasika

I letošní rok jsou populární klasické dvoudílné plavky. Nicméně nejsou vůbec obyčejné. Co se týče spodních dílů, podobně jako šortky či sukně, tak i plavky budou módní s vysokým pasem. K takovým plavkovým kalhotkám volte zajímavý vrchní díl. U těch se pro změnu můžete setkat s tím, že dekolt bude například pokrytý krajkou, která dotvoří romantický vzhled a nechá krásně vyniknout bronzové opálení. Zajímavou variantou plavek jsou i plavky s průstřihy, kdy je vidět hodně, ale přece jen tak akorát. Kromě klasického střihu plavek jsou v kurzu i pruhy přes prsa nebo asymetrické tvary. Obzvláště to platí u jednodílných plavek, které letošní sezónu zažívají skutečný boom. Hitem jsou jak plavky přes jedno rameno, s hlubokým V-čkovým dekoltem i jednodílné plavky s romantickými volánky.

Jednoduchost vítězí

 

A jaké barvy jsou u plavek momentálně nejpopulárnější? Samozřejmě nesmíme vynechat klasiku v podobě černé a bílé, která vypadá úžasně zejména na hnědé pokožce. Kromě toho na pultech obchodů letos najdeme plavky ve vínové, modré nebo vojenské zelené. Ovšem ani pastelovým barvám zatím neodzvonilo. A protože již nějaký pátek se nosí metalické odstíny, zkuste se porozhlédnout i po plavkách v tomto duchu. Uvidíte, že na pláži budete rozhodně nepřehlédnutelné. Plavky avšak nemusí být pouze jednobarevné, ale zajímavě vypadají i kombinace barev, vzorované či plavky zdobené například šněrováním, krajkou, volánky, třásněmi, síťovinou, zipem či plavky s odhalenými rameny. Obecně ale letošní léto převládá jednoduchý design.

Napište nám

x