Trend jara 2017 - Volány

Publikováno 27.03.2017

Nejnovější trend ovládl přehlídková mola, časopisy a obchody – volány jsou tady! Vlny na oblečení, které jsou smyslné a dokáží podtrhnout ženské křivky? Vyzkoušejte některé z nových kousků, například šaty s volány na rande, halenku s volány na party a overal s volány pro volný čas. 

 

Zajímavý styl

Volány jsou na oblečení opravdu zajímavé, dodávají outfitu přirozenou ženskost a zároveň se dají nosit pro každou příležitost. Hlavní poznávací znamení tohoto nového stylu jsou holá ramena, tedy oblečení s volány je ustřižené tak, aby odhalovalo trochu vaší kůže – můžou to být pouze ramena, nebo také i holá ramena s výstřihem střižené do polokruhu. Díky nařaseném místě s gumou v místě rukávů, halenky a šaty drží, kde mají.

 

Šaty s volány

Typický outfit hoďte za hlavu a zkuste něco nového. Skvělé na tomto trendu je, že se k volánům hodí vše, a tak kvůli tomu nemusíte přeházet celý šatník. Stačí lodičky nebo polobotky, slušivou kabelku a klobouk proti sluníčku, a můžete vyrazit v šatech s volány třeba na večeři s přítelem.

 

Overaly s volány

Není to tak dávno, kdy ovládaly trendy zónu právě overaly. Byla by škoda přestat overaly nosit, proto je naleznete i nově s volány. Overal je pohodlný, a tak se báječně hodí pro volný čas, na nákupy nebo i do práce. 

 

Halenky s volány

Topů a halenek není nikdo dost! A proto neváhejte a pusťte se do nákupu nějaké halenky s volány. Taková halenka s volány se hodí ke všemu, například ji můžete kombinovat s pouzdrovou sukní nebo k stále módním potrhaným džínům, k tomu zvolte polobotky nebo lodičky, a party look je na světě.

Napište nám

x