Toaletní stolek - nábytek, po kterém ženy touží

Publikováno 13.03.2017

Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je v zdejší zemi nejkrásnější? Tuto pohádkovou otázku znají již malé holčičky. S narůstajícím věkem je však zapotřebí řádné péče, abyste si zachovaly svůj mladistvý a zdravě vyhlížející vzhled. A protože se to neobejde bez použití kosmetických produktů, hodí se mít po ruce praktický toaletní stolek, kam vše schováte. Možná si říkáte, že již dávno vyšel z módy, ale toaletní stolek se konečně vrací zase zpět.

Nezbytnost každé ženy

Velké množství šperků, líčidel, krémů, gumiček i ozdob do vlasů jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy, která o sebe ráda pečuje. A protože v koupelně není vždy dostatek místa, ideálním řešením je použití toaletního stolku, který můžete jednoduše umístit v ložnici. Aby toaletní stolek zároveň splňoval i funkci estetickou, měl by ladit s interiérem ložnice. V současné době máte na výběr nespočet dekorů a designů. Mezi nejoblíbenější patří především neotřelý vintage design, masivní rustikální vzhled nebo moderní industriální styl.

Vše má svůj řád

Toaletní stolek by měl být v první řadě funkční, a proto je nutné zvolit si vnitřní dispozici stolku takovou, jaká vám vyhovuje. Někomu postačí jednoduchý stolek bez zásuvek, pro jinou ženu je pro změnu lepší mít několik šuplíků, kde se vše přehledně poskládá a vy se nemusíte neustále přehrabovat mezi jednotlivými výrobky. Ideální je i skříňka s policovým systémem, kam můžete pohodlně odložit věci, které nemusíte mít vždy hned na očích.

Toaletka nejen na líčení

Kromě líčení je možné pořídit i stolek, který bude sloužit jako pracovní. Jedná se o praktické řešení 2v1 pro ženy, které čas od času pracují doma, ale nemají prostor pro samostatnou šatnu.

Pokud jde o uspořádání, toaletní stolek by měl být umístěn tak, aby na něj dopadalo dostatek denního světla. Kromě toho je ovšem dobré doplnit stolek o další lampičku, která zajistí, abyste opravdu dobře viděly. Praktickou součástí je i zvětšovací přídavné zrcadlo, která vám umožní vidět i ty nejmenší nedokonalosti vaší pleti. Dobrým pomocníkem toaletního stolku je dále odpadkový koš, kam můžete pohodlně vyhazovat například vatové odličovací tampony.

Tip pro vás

Neodmyslitelnou součástí každého toaletního stolku pro ženy je nejen velké zrcadlo, ale i něco k sezení. Velmi oblíbené jsou čalouněné, kožené nebo dřevěné taburetky. Co se týče zrcadel, ta můžete zakoupit již přímo s toaletním stolkem nebo pořídit zvlášť super velké samostatně stojící zrcadlo, kde se uvidíte od hlavy a k patě. Výhodou takových zrcadel je, že je můžete často i naklápět tak, jak potřebujete.

Napište nám

x