Tipy, jak nosit bílé šaty a nebýt za nevěstu

Publikováno 24.07.2017

Bílé šaty jsou pro mnoho žen naprostým tabu. Pro některé jsou příliš sváteční, jiným připomínají svatební šaty, pro další jsou pouze nepraktickým kouskem. A to je škoda. Bílé šaty jsou neokoukané a dá se z nich vykouzlit outfit, za kterým se bude každý otáčet. Nevěříte?

Proč little white dress?

Bílá je krásná, něžná a romantická barva. Pro léto jako dělaná. Základem jsou klasické šatičky s délkou ke kolenům. A protože malé černá nejen zná každá žena, ale téměř všechny mají minimálně jedny i u sebe ve skříni, je na čase přidat jeden kousek těchto šatů i v klasické bílé. Tyto šatičky totiž najdou během krásných letních dnů nejedno uplatnění. Jestliže v létě nerady trávíte den v podpatcích, doplňte šatičky o džínovou bundičku do pasu a obujte stylové espadrillky nebo romantické sandálky. Další možností, jak oživit bílé šaty je kombinace s páskem. Bílé šaty si skvěle rozumí zejména s přírodními odstíny, jako je hnědá či béžová. Nesmrtelná je ovšem i černobílá kombinace. V případě romantických šatiček však příliš černé je spíše na škodu, a proto zůstaňte maximálně u pásku. K jednoduchým bílým šatičkám můžete rovněž obout vaše oblíbené tenisky a rozhodně tím nešlápnete vedle.

Hravé kombinování

 

Jestliže jste narazily na skvělé bílé šaty laděné do boho stylu, doplňte je parkou v army stylu a sandálky s vysokým šněrováním a vyrazte na hudební festival. A protože v jednoduchosti je krása, bílé šatičky mnohdy stačí doplnit o stylové sandálky s pom-pomy a výsledkem je perfektní svěží look, ideální na letní procházky. Jestliže máte přece jen rády barvičky, bílá si rozumí například s jasně žlutou či námořnickou modrou, a proto se nebojte celý outfit oživit barevným sáčkem, kardiganem či stylovou dlouhou vestou. Někdy však stačí tak málo, jako obléci little white dress, vzít vaše oblíbené psaníčko a boty na podpatky a hurá do víru velkoměsta. Je jen na vás, jaké barvy budou vaše botičky. Modré, hnědé, bordó - vše je povoleno. Šaty ovšem nemusí být pouze v délce ke kolenům, ale rovněž do půli lýtek, do poloviny stehen či ke kotníkům, tak se nebojte trochu dovázat.

Napište nám

x