Tento recept je opravdový zázrak! Zbaví vás problémů s klouby za jeden den.

Publikováno 22.11.2016

Mnoho lidí na celém světě již zažilo hroznou bolest v jejich kloubových spojeních. Tato bolest kloubů se obvykle vyskytuje v kolenou, ramenou nebo loktech. Někteří lidé si myslí, že tato bolest vzniká jako důsledek procesu stárnutí. Ale počkejte - všichni jsme už viděli mnoho různých mladých lidí, kteří mají bolesti kloubů a to i ve věku 20 let.

Je proces stárnutí jediný důvod, nebo je tam i něco jiného co má vliv na bolest kloubů? Některé zdravotní studie zjistily, že na bolest kloubů má vliv i trauma, zvedání těžkých vah a zlomeniny. Tento problém může nastat ikdyž spíte. Ať máte jaký koliv typ bolestzi kloubů, jste tu správně. V tomto příspěvku vám ukážeme ten nejlepší domácí recept, který byl nalezený ve starých ruských lékařských knihách. Tento lék je vyrobený z levných a dostupných ingrediencí, které má pravděpodobně každý v kuchyni. 

Potřebujeme : 

1 lžíci medu 

1 lžíci hořčice 

1 polévkovou lžíci soli 

1 polévkovou lžíci jedlé sody 

Postup : 

Všechny ingredience dejte dohromady a v míse je zamíchejte dokud se vám neudělá směs. Potom stačí směs přelít do prázdného kelímku od zmrzliny nebo do jiné plastové nádoby a váš lék je připravený k použití. 

Použití : 

Naneste na postižené místo obalte igelitovým pytlíkem a obvažte třeba obvazem nebo šátkem. Ujistěte se, že obvaz nemáte utažený příliš. Nechte alespoň jednu až dvě hodiny působit. Tuto metodu lze praktikovat i před spaním. 

Podobné články

Napište nám

x