Sukně do zimy patří

Publikováno 19.12.2016

Mráz a chladné počasí dost často vedou ženy k tomu, aby sukně a šaty odložily a vytáhly je až nejdříve v březnu. Jenže to je velká chyba. Sukně se dají nosit pohodlně i v zimě, navíc to vypadá hezky a často i svůdně. Není zapotřebí tedy na zimní měsíce vynechávat sukně, pokud je nosíte jinak ráda.

Zimní sukně

Existuje tolik druhů sukní, které se dají pohodlně a příjemně nosit i v zimním období. Jsou z pevných, silných a teplých materiálů a přímo určeny na zimu. Není potřeba se tak tohoto milého kousku šatníku vzdávat. Zimní sukně jsou obvykle delší, ale je možno narazit i na minisukně. Delší jsou však pohodlnější a udrží více tepla. Existují dokonce i sukně zateplené, které jsou tak měkké, pohodlné a dobře se v zimním období nosí.

Pletené šaty

Možnou variantou jsou i pletené šaty, které se dají nosit i k legínám a dobře k nim ladí. V pletených šatech bude teplo i v tuhé zimně. Prakticky jde o dlouhý svetr, takže perfektně zahřejí nejen v oblasti trupu, ale i spodní části. Kombinace s legínami je tak vítaná a také dobře vypadá. Barevné provedení je tak podle výběru, nejčastěji na trhu jsou k dostání černé, tmavě modré a šedé. Dost často i bílé anebo tmavě fialové.

Punčochy pevné

Aby bylo celé tělo v teple, je zapotřebí být jako dáma dobře vybavena a nosit tak teplé punčochy. Dnes už existuje mnoho druhů, které nejsou jako typicky „babičkovské“, naopak jsou pevné, jemné a teplé. Na první pohled není znát, že jsou tolik teplé. A ideální je dát si několik na sebe. Tělo se tak zpevní a navíc bude zajištěna tepelná izolace v celé dolní části těla.

Vhodná obuv

Doplnit je nutné také celkový oděv i vhodnou obuví. Vyšší kozačky, navíc zateplené, nejen, že dobře vypadají, také jsou plně funkční pro vytvoření tepla. Sukní se není nutné na zimu vzdávat.

Napište nám

x