Studie, díky které zjistíte s kolika lidmi by jste měli mít s*x.

Publikováno 28.11.2016

Ať už dřívě nebo později, prostě příjde řeč s vaším budoucím na vaše minulé. Ne vždy je takový rozhovor příjemný. Nemůžete mít jistotu, jestli vysoké číslo vašeho partnera potěší nebo vyděsí. 

Jak už víme, tak ženy většinou číslo partnerů snižují a muži dělají přesný opak. Je to zcela pochopitelné, žena nechce před svým okolím za levnou a muži se chtějí pochlubit kolik zářezů už mají. Jaké číslo by se tedy dalo zařadit do těch "akorát" ? Za které číslo se nemusí bát žena ani muž když přijde na tuto debatu v jejich vztahu? Tuto otázku si položili provozovatelé britské seznamky ilicitencounters.com, která posluhuje především vdaným ženám a ženatým mužům. 

Jejich výzkum došel k závěru, že to ideální číslo je 10! Při tomto počtu lidí prý člověk není považován za nezkušeného ani za přehnaně prostitutního. Extrémní prostitutka je prý po překonání 20-ti můžů. Christian Grant k tomuto odpověděl jednoduše, řekl, že je jiná doba a sní i jiné randění a že je jasné, že kdyby se výzkum prováděl před 10-ti lety tak je číslo výrazně nižší. 

Jaký máte na tuto studii názor vy? Napište nám do komentářů. 

Napište nám

x