Stiskněte si tyto 4 body pro zrychlení metabolismu a tím i hubnutí..

Publikováno 01.12.2016

Už tisíce let akupunktura pomáhá lidem řešit různé zdravotní problémy. Existují 4 body kterých masáží můžete dosáhnout zrychlení metabolismu a tím pádem také redukci hmotnosti. Ve zkratce řečeno, každý orgán ve všom těle je propojen s určitým bodem na těle. Pojďme se tedy podívat o jaké body se jedná

ucho

Masírování tohoto bodu zrychluje metabolismus, což prispeivak hubnutí ve všech částech těla. Masírujte tento bod stálým tlakem po dobu tří minut třikrát denně.

Stisknutím těchto 4 bodů, zrychlíte svůj metabolismus a rychle zhubnete. 

Místo pod nosem nad horním rtem

 

Stimulace tohoto bodu se doporučuje dvakrát denně po dobu 5ti minut. Pomáhá při kontrole hladu a stresu. Pokud patříte mezi lidi kteří při stresových situacích sáhnou po jídle, pak je tento bod přesně pro vás.

Ruka

Při masírování bodu na obrázku dochází k uvolnění tepla, a zlepšení práce střev. Doporučuje se masírovat 1minutu 2-3 krát denně.Noha

Jedná se o nejpoužívanější bod akupresury, známý také pod názvem Zu San Li. Zlepšuje trávení a pomáhá překonávat některé zánětlivé procesy v těle. Nazývá se také bod dlouhověkosti, nebo bod proti mnoha nemocem. Najdete ho těsně pod kolenem. Doporučuje se masírovat ve večenrých hodinách, ve směru hodinových ručiček ě minut na každé noze.

Napište nám

x