Sex už není, co býval? Pořiďte si hračky pro dospělé!

Publikováno 12.06.2018

Více jak polovina Čechů není spokojená se svým milostným životem. Platí to pro svobodné i zadané. Jakmile vyprchá láska, okamžiky touhy a vášně jsou ty tam. Jak si pomoci? I když se možná trochu stydíte použít hračky pro dospělé, za zkoušku nic nedáte. Výsledek bude překvapivý!

Získejte třetího do postele

Mladé i zralé páry si mohou okořenit sexuální život díky sexuálním pomůckám. Vibrátor, didlo, erotické prádlo a další hračky pro dospělézastanou svou funkci na jedničku. Nejen svobodné ženy si zamilují slastné chvíle ve společnosti starých dobrých známých, jako jsou robertkya Venušiny kuličky. Sejměte proto ze sebe roušku studu a dopřejte svému chtíči skutečný prožitek.

Didlo, či anální kolik?

Ono je to vlastně jedno, protože s nimi uskutečníte tajné touhy a nepotřebujete k tomu nikoho do party. Skleněné didlo či anální kolíklze zchladit i zahřát. Někomu se líbí chladivá verze, jiný prahne po teplém zasunutí. Vykašlete se na romantiku u večeře při svíčkách a dopřejte svému partnerovi překvapení v podobě nekonečné jízdy. Oblékněte erotické prádloa pohrajte si s robertkem anebo didlem před jeho očima. Co bude dál? No přeci nejlepší sex života!

Konec nudy jako mávnutím kouzelného proutku!

Pro dámy, které jsou nespokojené s výkonností i proporcemi penisu svého muže a pro pány, co jsou se svou chloubou na vážkách, je určena vakuová pumpana penis. Díky nim si upevníte sebevědomí, zažijete legraci a především silnou a pevnou erekci. Je vám to málo? Mrkněte na sexshopRůžový Slon a navnaďte se sexuálními pomůckami, o kterých jste možná ještě nikdy neslyšeli!

Vykašlete se na stud a vyzkoušejte vibrátor, Venušiny kuličky, vibrační vajíčko, španělské mouchy, anální kolík i didlo v celé jejich kráse. Růžový Slon bude vaším spolehlivým a mlčenlivým průvodcem!

Napište nám

x