Sex pro líné ženy

Publikováno 31.12.2016

Nezáleží na tom, jaké máte důvody pro to, že se cítíte příliš unavená na sex. Je pozdě večer a měla jste zase náročný den, jste nevyspalá, bez energie, bez síly. Být občas línou milenkou není ostuda, tedy za předpokladu, že víte, jak s tím naložit!

Misionář

K dobrému sexu kupodivu nepotřebujete nic světoborného, právě naopak. Misionář stále patří k osvědčeným a vzrušujícím polohám a navíc se tak rozhodně nenadřete. Bez velké námahy si můžete užít skvělý sex a současně si odpočinout. Co je důležité? Neusínat! Není nic horšího než žena, která leží jako prkno a se zavřenýma očima čeká, až bude po všem. V takovém případě se raději do milování ani nepouštějte. Stačí pohyb boků, hlazení a sem tam pohled do očí. 

Masáž

Jak využít únavu ve svůj prospěch? Požádejte partnera o sexy masáž! Zatímco budete odpočívat a užívat si jeho doteky, on si může s vaším tělem dělat, co chce a to se mu bude líbit!

 Lžičky

V poloze na boku si odpočinete vy i váš partner! Stačí si lehnout na bok, vtisknout partnerovi zadek do klína a nechat se unášet na vlnách pomalého sexu. Ačkoli se zdá, že tato poloha nepřináší moc prostoru pro změny, není to pravda. Každý nepatrný pohyb nohou vám zajistí mnohem lepší zážitek!

Zezadu

Pokud už se neudržíte na rukou a dělá vám problém sebemenší pohyb, není nic jednoduššího, než si lehnout. I ta nejlínější milenka může dopřát svému muži sex v nejznámější živočišné poloze! Pod boky si vsuňte polštář, položte se na bříško a pak už jen čekejte.

Erotické hračky

Přizvěte si do postele oblíbenou erotickou hračku a postarejte se o vaše blaho ještě trochu jinak. Uleví se vám a uspokojení přijde dřív, než stihnete usnout!

Napište nám

x