Proč (ne)předstírat orgasmus

Publikováno 15.12.2016

Lžete ráda svému partnerovi? Jsou ženy, které orgasmus předstírají při každém sexu a při každém sexu tak lžou nejen partnerovi, ale především samy sobě. Existuje řada důvodů, proč ženy občas k předstírání dojdou, ale je třeba rozlišit, kdy se to vyplatí a kdy už o něco méně.

Začarovaný kruh

Každá žena má jiný důvod pro své herecké výkony. Jsou ženy, které předstírají orgasmus pro to, že je sex nebaví, některé chtějí milování urychlit, jiné zase myslí na sebevědomí partnera, další chtějí být za skvělé milenky. Tak či tak, každá dobře ví, že předstíráním dosáhne toho, co chce, ale opravdového orgasmu se nedočká. Předstírání vyvrcholení není tak úplně zlé, aby se o něm nemohlo mluvit. Ruku na srdce, která z nás to nikdy neudělala? Rozdíl je ale v tom, když se z předstírání stane nespokojenost.  Pak si uvědomíte, že z kruhu lží už nemůžete ven. 

Kdy se to může a kdy ne?

Pokud běžně dosahujete orgasmu a nedělá vám vyvrcholení problém, sehrát to jednou za čas ve chvílích, kdy chcete mít už sex za sebou, je naprosto neškodné. Někdy to prostě nejde a než vysvětlovat proč a jak a hodiny se snažit, krátké divadlo může ulevit oběma. Nevyčítejte si lehce přikrášlený závěr milovaní v případě, že vás baví, vzrušuje a nemáte s vyvrcholením problém. Muž, kterému orgasmus předstíráte místo skutečného vyvrcholení, nemusí vůbec nic poznat. To je bohužel někdy na škodu. Říká si, že vás právě uspokojil, že ví, jak na to a při dalším sexu se bude snažit o to samé, tím samým způsobem. Jenže to je chyba, protože vy dobře víte, že takhle budete muset znovu předstírat. Uděláte to jednou, podruhé, znovu a znovu a najednou zjistíte, že jste se o opravdový orgasmus sama připravila. Ano, povedlo se vám udělat sex na oko úžasný a váš muž má jistě teď vysoké sebevědomí, ale co z toho máte vy?

Na tenkém ledě

 

Dejte si pozor, jak často a z jakých důvodů předstíráte orgasmus. Jen málokdy z toho totiž můžete získat výhody pro sebe a upřímnost ve vztahu i v sexu je to, na čem se dá nejvíce stavět. 

Napište nám

x