Překvapte děti trendy sedacím vakem

Publikováno 24.07.2017

Touží vaše děti po novém parťákovi do svého pokoje? Zapomeňte na hračky, které se stále někdy válí. Dopřejte jim praktické a zároveň nesmírně pohodlné sedací vaky. Jsou stylové, veselé a hravé. Oživí každý dětský pokoj a navíc skvěle nahradí jakoukoli lenošku.

Pro odpočinek i zábavu

Sedací vaky, které rovněž seženete pod označením sedací pytle, si zamilovaly děti napříč zeměmi. Hodí se do dětských i studentských pokojů. Děti v nich mohou lenošit při čtení své oblíbené knížky či komiksu, nebo dovádět s kamarády u hraní na herní konzoli. Stejně tak z pohodlí sedacího vaku mohou nerušeně sledovat televizi. Nevýhodou sedacího vaku pouze je, že ho s největší pravděpodobností budete svým dětem závidět.

Typy sedacích vaků

Sedací pytle jsou k dostání nejen v různých velikostech, ale na výběr máte i velké množství tvarů a designových i barevných provedení. Bez problémů tak najdete ideální sedací vak pro kluky i holčičky všech věkových kategorií. Pozitivní na sedacích vacích je, že díky variabilní hmotě si můžete sedací vak uzpůsobit vašim potřebám. Jednoduše tak z něj vytvarujete křeslo i podnožník. Pokud však chcete, aby sedací vak měl stálý tvar, vyberte nejtvrdší variantu a to pevné provedení, které nejde dále tvarovat. Jestliže má vaše ratolest konkrétní zálibu a roste z ní pomalu ale jistě například fotbalista, určitě nepohrdne sedacím vakem ve tvaru fotbalového míče.

Druhy materiálu

 

Velmi oblíbeným materiálem v případě sedacích vaků pro děti je nylon, který je velice odolný. Bez problémů jej tak můžete použít i na zahradě či terase. Dokonce mu neublíží ani déšť. A pokud dojde k nehodě například s čokoládovou zmrzlinou, sáhněte po vlhkém hadříku. Dalším oblíbeným materiálem je i eko kůže, která však není vhodná do venkovního prostoru. Pro nejmenší děti je vhodný i plyš, která je příjemný na omak a zároveň krásně hřeje. Nicméně rovněž je vhodný pouze do interiéru. Kromě toho můžete pořídit i bavlněný vak. Výhodou plyšového i bavlněného potahu je, že jej zpravidla můžete bez problémů vyprat, což se v případě dětí rozhodně hodí.

Napište nám

x