Povlečení dle vašich kritérií

Publikováno 06.04.2017

Výběr konkrétního povlečení je ze strany zákazníka ovlivněn několika kritérii. Někdy je rozhodující cena, jindy je prvořadý materiál, motiv nebo barevnost. Jelikož se požadavky na tento druh zboží liší, je zapotřebí poskytovat dostatek variant a uzpůsobit tak nabídku poptávce.  Lůžkoviny jsou dnes běžně k dostání nejen v kamenných prodejnách, ale také prostřednictvím e-shopu, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu. 

Krepové povlečení – praktické řešení po celý rok

Materiály, z nichž se povlečení vyrábí, mají svá specifika, která mimo jiné určují vhodnost použití v zimních a letních měsících. Právě proto klienti velmi často projevují zájem o univerzální povlečení, které mohou povlékat celoročně. Léty oblíbená bavlna je bez pochyby ideálním řešením, neboť je adekvátně měkká, vysoce prodyšná a saje vlhkost. Těmito vlastnostmi se vyznačuje také krepové povlečení vyrobené ze 100% bavlny. Spolehlivě izoluje, není potřeba jej žehlit a nevyžaduje zvláštní zacházení při praní a sušení. 

Široký sortiment povlečení za výhodné ceny

Kvalitní krepové povlečení české výroby můžete nakoupit na www.rodinnebaleni.cz, kde máte na výběr z množství vzorů a barevných kombinací. Poměrně stálým trendem jsou florální motivy, ale také proužky či puntíky, které už v minulosti zdobily postele našich prarodičů. K dostání je také levné krepové povlečení za akční ceny, jenž poslouží i jako praktický dárek pro vaše blízké. Krepové povlečení 140x220 je oproti standardní variantě o 20 cm delší a potěší zákazníky vyššího vzrůstu i všechny spáče, kteří se do peřin rádi pořádně zachumlají. 

Ve výše uvedeném e-shopu získáte všechny potřebné informace týkající se požadovaného výrobku, včetně údajů o gramáži a hustoty nití v látce, která je jedním z nejdůležitějších parametrů určujících odolnost látky a životnost ložního prádla.

Napište nám

x