Pořiďte si erotické video!

Publikováno 29.12.2016

Odhoďte stud i poslední zbytky prádla a zapněte kameru! Brání vám v natočení domácího snímku obavy, aby vše nedopadlo fiaskem? Máme pro vás tipy, jak to zvládnout se ctí a ještě si u toho skvěle užít!

S tím správným partnerem

Natočení vlastního porna může být příjemným zpestřením sexuálního života v dlouhodobém vztahu. Především absolutní důvěra a pocit, že máte vše pod kontrolou, nesmí při natáčení chybět. Na všem se dohodněte před tím, než zapnete kameru a vyhnete se tak nepříjemnostem, které můžou nastat pouze z důvodu nedorozumění. Kam až zajdeme? Je něco, co ti vadí? Co od toho čekáme? Ukážeme to někomu? Odpovězte si a pak už se můžete vrhnout do samotné akce!

Příprava podmínek

Ať už se chystáte natáčet v ložnici nebo venku u bazénu, omrkněte si nejprve prostředí se vším všudy. Ponožky hozené vedle postele můžou nakonec celý dojem z filmu rušit, a pokud si potrpíte na detaily, je lepší mít vše připravené. Stejně tak si připravte techniku, zkontrolujte baterii v kameře, paměťovou kartu i možnosti následné úpravy videa.

Oblečení a doplňky

Erotické prádlo, paruka, maska, to vše může udělat video o dost zajímavější! Pořiďte si kousky, které lichotí vaší postavě a ve kterých se cítíte dobře. Mít dostatečné sebevědomí je pro kvalitní domácí porno to nejdůležitější.

Správné světlo

Možná se nejčastěji milujete za světla svíček nebo při malé lampičce. Pamatujte si, že tentokrát je třeba se světlem nešetřit, aby vaše nahrávání splnilo svůj účel. Nechcete se pak přece dívat na nejasné obrysy ve tmě a dohadovat se, kdo je kdo!

Znovu a znovu

Učený z nebe nespadl a velkou výhodou je fakt, že to můžete zkusit znovu. Posaďte se společně k počítači a nemilosrdně odstraňte to, co se vám nelíbí. Konečnému výsledku pomůžou například filtry nebo jiné efekty!

Napište nám

x