Pokud máte hnědé oči nebo nkoho takového znáte, měli byste vědět toto!

Publikováno 22.12.2016

Barva, tvar očí a obočí řeknou víc, než se vám jen může zdát. První co vás upoutá, je barva očí. Modrá se spojuje s upřímností, hnědá s vášní, zelená s podmanitostí. Pokud máte hnědou barvu očí. možná vás někdy napadlo, jestli byste nemohli mít nějakou jinou, výraznější. existuje celé spektrum odstínů od jantarové po tmavě kakaovo hnědou.

Naše oči toho prozradí o vaší povaze a osobě mnoho. Říká se přece, že oči jsou zrcadlem vaší duše. Jestli patříte mezi většinu hnědookých členů lidstva, rozhodně si nenechejte ujít tento článek

Lidé s hnědýma očima mají dobrodružné srdce

Ve společnosti jsou velice žádaní, hlavně mezi svými přáteli, kteří velice oceněují jejich schopnost podpory a porozumění.

Jsou velmi empatičtí

Dokážou poruzmět člověku a vicítit druhého psychycký stav a jeho náladu, na kterou se naladí a provází nás společně stráveným časem.

Milují domov a pocit jistoty

Velice rádi si užívají domácího prostředí a jsou také velmi pohostinnými společníky a upřednostňují hojnost před nedostatkem. Raději vás tedy pozvou domů na výbornou večeři, kterou sami uvaří a takto svámi stráví příjemné společné chvilky.

Napište nám

x