Okouzlete s barvami jara roku 2017

Publikováno 06.03.2017

K jarnímu období patří svěží čerstvý vzduch, rozkvétající květiny a lehký vítr. Proto je i móda právě tohoto období v svěžích tónech, jako jsou odstíny modré, zelené, žluté a oranžové s červeným podtónem. Připravte se proto na jaro a oblečte se právě v těchto barvách.

Vsaďte na přirozenost

I když víte, jaké jsou módní barvy sezony, neukvapujte se a nekupujte všechny barvy šatů a jejich střihů, co vás napadne. Každé ženské postavě sluší něco jiného a každá se odlišuje jinou pleťovou typologií.

Důležité je i výběr oblečení podle aktuální barvy vlasů. Pokud máte typický odstín vlasů – blonďatá, hnědá, černá, pak si nemusíte dělat starosti s výběrem barvy oblečení. Jestliže však podtrhují vaši osobnost červené, modré nebo zelené vlasy, barvy jara byste měli vybírat s rozvahou. Image klauna nikoho neohromí, ale spíše vyděsí.

Sama přece víte, jaká barva vám sluší nejvíce a v jaké se nejlépe cítíte. Na tu se ohlížejte i při výběru oblečení na jaro 2017.

Zelená „Mint“ a „Greenery“

Zelená barva tohoto typu symbolizuje první čerstvou jarní trávu, která vyroste po dlouhé zimě. Proto je tato barva vhodná zejména pro ty ženy, které chtějí v dalším roce udělat nějakou změnu, jelikož zelená symbolizuje nový začátek.

Barva „Greenery“ je spíše označení pro zelenou barvu čerstvé trávy, kdežto zelená „Mint“ je světlejší varianta, která se v některých tónech blíží až k světlounce modré.

Modrá „Niagara“ a Lapis Blue

Právě v tomto barevném odstínu se nejčastěji prodává denim, jako jsou džíny a džínové bundy. I ty k jaru nepochybně patří a rozhodně by neměly chybět ve vašem šatníku.

Modrá barva na jaře bude symbolizovat harmonii a klid,
v rámci jaké jaro polehoučku ukazuje svoji podobu. Navíc se modrá snadno nosí, jelikož nepůsobí nápadně a dá se kombinovat s výraznějšími barvami.

Odstín modré „Lapis Blue“ je také nenápadná barva, a jelikož se tmavostí blíží k černé, je to ideální barva i pro jaro, pro které se černá spíše nehodí. Stejně jako odstín „Niagaranavozuje harmonii a klid, ale navíc i pocity klidu a důvěry.

Oranžová s červeným nádechem

K jaru patří i barvy květin, jako je v této sezoně oranžová. Ta ve slunných dnech působí energicky a skvěle zvýrazňuje každou postavu.

Zajímavě budou vypadat oranžové šaty s denim bundičkou, a když si přiberte do kabelky i slušivé brýle, na nohy nazujte kotníkové boty a vyrazíte ven s kamarádkou nebo s přítelem na rande, rozhodně budete mít energii na rozdávání.

Žlutá „Primrose Yellow

K barvám jara nesmí chybět ani žlutá, jakožto barva slunce a energie. Například takové žluté tenisky dokáží změnit váš nudný outfit k obrazu módní ikony. U této barvy vždy platí heslo – jeden kousek a

aty barvy Greenery“, obrázek z pixabay.com

 

dost to znamená, že to nesmíte přehnat s frekvencí žluté barvy. K oživení opravdu stačí jen jedny žluté boty k bílému tričku a džínám, nebo žluté šaty s hnědou bundičkou, hodící se barvou ke kotníčkovým botám.

 

 

Napište nám

x