Neztrapňujte se po rozchodu nechtěnými chybami!

Publikováno 17.04.2017

Ať jsme jakkoliv odolné, rozchod bolí. Dokud se nevyrovnáme s tím, že jsme single, uběhne pár dní, někdy možná i měsíců. A právě během nich děláme některé, s odstupem času nebo s nadhledem, i vcelku vtipné chyby. Jaké například?

1. Koupíme si nejvíce extravagantní šaty

kromě toho, že více odhalují, než skrývají, si koupíte o číslo menší a tajně doufáme, že v nich budeme vypadat skvěle. Samozřejmě, žena se po rozchodu potřebuje odměnit a dopřát si něco, v čem upoutá pozornost jiných. Avšak tento způsob není tou nejlepší cestou. Když si tyto nádherné šaty chcete obléknout, zjistíte totiž, že se do nich ani nenavlečete nebo že v nich vypadáte podstatně hůř, než jste si představovali. Jednoduše, není to ta sexy představa, která byla ve vaší hlavě.

V lepším případě je model skutečně atraktivní a exotický, například šaty složené ze stovky vodorovných pásů látky, mezi kterými jsou mezery, aby bylo vidět nahé tělo. Problém je však v tom, že si ho nedokážete obléci, protože je to technicky téměř nemožné, šaty se nedají totiž vůbec nosit, pokud se chcete i hýbat a dýchat. Takže v nich vypadáte opravdu nacpaně a mohla by se stát nechtěná nehoda. 

2. Dáte si udělat odvážný účes

Říká se, že když žena změní účes, má nového přítele. Většina žen skutečně řeší rozchod i změnou účesu. Potřebujete se cítit jinak, svěžejší, zajímavější, a proto zvolíte odvážný účes, například sestřih dlouhých vlasů nakrátko, neobvyklou barvu a podobně. Po pár hodinách, či dnech však svůj názor můžete změnit, zejména pokud vám nový zvolený účes velmi nesvědčí a prostě se v něm necítíte… Raději, tedy, dokud si nejste opravdu jistá, nedělejte žádné velmi rázné rozhodnutí. Ustřižené vlasy tak rychle nedorostou. 

3. Změna uspořádání nábytku v bytě

Je jasné, že chcete, aby vám bývalý vztah a partnera připomínalo co nejméně věcí, ale pokud máte malý být, respektive zaplněný nábytkem, že se v něm nedá hýbat, přemísťování nábytku nemusí být tím nejlepším řešením dozvuků vztahu. Je jasné, že potřebujete v bytě závan nového života, ale přemístěním nábytku si nepomůžete. Raději vyměňte interiérové textilie, kupte si nové polštářky, ložní prádlo, ručníky, provoňte si byt aromalampou a hned se budete cítit lépe a věci, které vám připomínají zkrachovalý vztah, jednoduše vyhoďte (pokud je nutně nepotřebujete).

4. Pokukuje po jiných typech, než byl ten váš

Pokud jste měli partnera s bradkou, pokukujete po těch oholených a naopak. Vždyť přece třeba změnu, no ne? Ovšem dříve nebo později stejně sklouznete ke stejnému typu mužů. 

5. Hurá do společnosti

Mnohé ženy se po rozchodu uzavírají, tak proč byste opakovali tuto chybu i vy? Právě naopak! Vy využíváte každou příležitost, zapojujete se do všeho i na sociálních sítích, prostě není událost, která by byla bez vás, dokonce se snažíte nějaké i organizovat. Pozor, ani tento extrém o vás nenapovídá nic dobrého… a rozhodně to není cesta ke stabilizaci, přátelstvím, či dalším vztahům. Pokud k tomu přidáte neúnavnou konzumaci přehnaného množství alkoholu - ať už jím chcete zapít smutek nebo posílit sebevědomí, nebo ukázat, že sama máte svůj život v hrsti, není to jen nerozumné, ale i nebezpečné a o vaší vyrovnanosti to řekne skutečně pramálo. Respektive hodně, ale v negativním smyslu.

6. Přihlásíte se na drahý vzrušující sport

Ať už jsou to motokáry, rogalo, skoky s padáky, potápění nebo jiné vzrušující sporty, myslíte si, že vám dodají sil a ukážete světu - a zejména bývalému - že se máte perfektně a jste schopná mimořádných věcí. Bohužel, mnohé ženy to vzdají už po několika lekcích nebo trpí, dokud si nepřiznají, že toto není ta správná cesta k samostatnosti a spokojenosti, navíc je to vůbec nebaví. Některé se stanou atrakcí společnosti, ne však v pozitivním smyslu. Ženy, které chtějí na sebe upoutat pozornost a násilím zaujmout přece nejsou velmi žádaným "sortimentem".

Takže milé dámy, pokud jste právě prodělaly rozchod, určitě se vyvarujte těmto chybám. Mohly byste sobě způsobit více škody, než užitku. 

Napište nám

x