Nejčastější trapasy při sexu. Tohle se Vám určitě stalo taky

Publikováno 03.11.2016

Každá má to svoje, co se Vám stává, když si užíváte intimní chvilku se svým přítelem. Jak se říká, tak ne každý sex je dokonalý, že byste se s ním chlubila svým kamarádkám. Někdy to dopadne tak, že to vůbec nedopadne a musíte sex odložit kvůli velké bolesti hlavy nebo kvůli nevolnosti. Ale to seznam věcí, které se ženám stávají a muži se jich ani nemusí všimnout!

Chce se nám čůrat
Tohle je zcela normální. Při pohlavní styku nese oblast močového měchýře váhu partnerova těla a zevnitř Vás dráždí jeho penis.

Začne nás bolet hlava
Může za to prudké uvolnění Vašeho těla a rozkoš, kterou Vám přítel nabízí. Všechny cévy pracují jako divé a krev teče rychleji než kdy jindy.

Jsme rozmrzelé
Nebojte se toho, že jste nedosáhla orgasmu. Sex není žádná olympijská disciplína, která má vítěze a poraženého. Jde souhru dvou lidí, kteří si musí porozumět. A jestli se to nepovede jednou, tak se to povede podruhé.

Zařveme
Tohle je snad součástí každého orgasmu, který žena má. Sice se poté většina žen a dívek stydí před svými sousedy, ale tohle zná každá žena prostě to k sexu patří! Takže se nebojte ukázat, co ve Vás je!

Jsme na suchu
Chcete se milovat ale za boha nemůžete být tam dole vlhká? Možná to má za vinu slabá předehra, která s Vámi nic neudělala, nebo to mají za vinu hormony. Každopádně se ničeho nebojte. V každé lékárně prodají lubrikační gel, který stojí pár korun a jak se přesvědčíte, tak se to opravdu vyplatí!

Ozve se divný zvuk
Je to opravdu lidské a neznamená to nic. Jde jen o vzduch, který většinou naberete při pozici na pejska. Některým mužům se to dokonce líbí. Každopádně když se zvuk ozve, tak dělejte, že jste nic neslyšeli a nebo jen improvizujte podle přítele.

Napište nám

x