Nákupy v secondhandu

Publikováno 09.12.2016

Buďte šik i za pár korun

Neobjevily jste ještě kouzlo secondhandů? Pak si přečtěte tento článek! Povíme vám, jak v sekáči najít ty nejlepší kousky, za super ceny, kvalitní a ty, které určitě najdou využití v tvém šatníku. Také se zaměříme na to, proč jsou secondhandy vlastně tak super a neměly byste se bát do nich chodit a nakupovat! 

Za 30Kč? No nekup to! 

Proč většina žen nákupy v secondhandu miluje? Protože se tady dají koupit bezvadné a kvalitní kousky za velmi nízké ceny! Navíc, jelikož již byly prané, je na nich poznat, jaká je jejich pravá kvalita. Nekupuješ tedy zajíce v pytli, ale odzkoušený kousek.
Pokud si potrpíte na značkové oblečení, ale nemáte na to zrovna finance, tady také můžete zakoupit právě oblečení slavných značek za skvělé ceny.
Většina maminek využívá sekáče k nákupu oblečení pro miminka, ty rychle rostou a oblečení jim vydrží vždy jen pár týdnů. Proč tedy kupovat zbytečně drahé kousky?  

Najdeš zde opravdové skvosty

Pokud správně hledáte, najdete originální výjimečné kousky, které nikde jinde v běžných obchodech neobjevíte. Chcete-li být vždy jiná než ostatní, máte styl, který vyčuhuje z davu… pak nakupování v sekáčích oceníte. Pozorně se koukejte, prohlížejte a vezměte si na pomoc kamarádku – více očí, více vidí. 

Máte možnost experimentovat

Nejste si jistá, zda by vám rolák slušel a nosila jste ho? Nechcete utrácet mnoho peněz v kamenných obchodech za kousek, o kterém nevíte, zda vám nebude jen ležet ve skříni ladem? V secondhandu popusťte uzdu vaší fantazie. Vyzkoušejte, nakupte a poté experimentujte! Nebojte se toho, objevujte svůj styl. Móda je zábava, tak si nákupy užijte. 

 

Jednoduchým kouskem nic nezkazíte

Pokud jste zavítaly do sekáče a chcete kousek, který rozhodně budete nosit, pak sáhněte po nějakém basic kousku. Mluvíme o tzv. minimalismu. To je oblečení, které je jednoduché, praktické, cítíte se v něm dobře a dá se snadno kombinovat. Pod tímto si můžete představit například bílé, šedé a černé tílko nebo tričko, dále černé džíny a legíny, černé sako a tak dále. To je oblečení, které by nemělo chybět ve skříni žádné ženě. 

 

Zdroj fotografií: https://pixabay.com/

Napište nám

x