Nahá móda aneb přirozenost je v kurzu

Publikováno 06.03.2017

Říkáte si, že svět se už načisto zbláznil, že to poslední, co ještě potřebujete, je, aby se kolem vás promenádovali nazí lidé? Nebojte se! Přirozenost i nahá móda mají k nuda plážím daleko. Nahá, nude či naked představují termín pro tělové odstíny, které mají desítky podob.

Základní a nadčasová

Vzhledem k tomu, že některé osoby nemají slovíčko nadčasovost rády, můžeme o pudrových odstínech říci, že jsou trendem, který nestárne. Tvoří totiž základní barevnou škálu našeho šatníku, ze které se dá vytvořit nespočet jedinečných outfitů.

A jak taková tělová barva vlastně vypadá? Dalo by se říci, že se jedná o barvu kůže, ale každý si pod ní představuje vždy trochu jiný odstín. Většina se však shoduje, že tělová barva představuje trochu světlejší béžovou. Naopak nude odstín by měl být lehce tmavší, než je například oblíbená ivory barva nebo krémová.

Hravá a elegantní

Výhodou nude odstínu je, že se dá jednoduše kombinovat s aktuálními módními trendy. Rozumí si se všemi barvami a dobře doplňuje vzory. Něžně působí nude například s pudrově růžovou či pastelově modrou. Další elegantní kombinací je spojení s kakaově čokoládovou.

Pokud  však nepatříte k lidem, které baví kombinovat a vytvářet nové a nové outfity, jistě vás potěší, že tělová je podobně jako černá barva jedním z mála odstínů, do kterých se můžete obléci kompletně, a to od hlavy až k patě. V jednoduchosti je nejen krása, ale také elegance.

Buďte za dámu

Hledáte-li outfit, ve kterém budete za elegantní a sofistikovanou dámu, vsaďte právě na přírodní nude odstín. Je jedno, jestli jste blondýnka, brunetka nebo zrzka. Tělová barva sluší všem ženám, starším i mladším.

Co se týče materiálů, na jaře vyzkoušejte lehký šifon či romantickou krajku. Pokud jde o šperky, tělové tóny nejvíce ladí se zlatými doplňky nebo perlami.

Aby byl look kompletní, nezapomeňte ani na dokonalý make up. Výraznější a opálené typy si mohou dovolit něžný make up. V opačném případě zvolte nápadnější líčení, abyste v nude outfitu nezapadly.

Napište nám

x