Máte problém s nepříjemným třením kůže mezi stehny? Poradíme vám co s tím!

Publikováno 28.11.2016

Ten komu už se tato věc stala ví, jak moc bolestivé a nepříjemné to je. Zejména v teplých letních dnech, kdy se více potíme a stehna více trpí. Stehna se vám o sebe nepříjemně třou a to především když na sobě máte šaty. Třou se o sebe tolik, že máte vyrážku, boláky a zarudnutí. 

Myslíte si, že tento problém mají pouze obézní lidé? Jste na omylu! Tento problém můžou mít i hubení lidé, jde pouze o stavbu těla. 

Jak se těchto potíží zbavíte? Je to vcelku jednoduché a pomocí těchto triků se vám to podaří! Deodorant 

Má ho doma určitě každý z nás stejně tak jako se bez něj nikdo z nás neobejde v horkých letních dnech. Ikdyž patří uplně na jiné místo, tak vás můžeme ujistit, že snehnům neuškodí. Vaše pokožka by měla být čistá a suchá než aplikujete deodorant. Kromě toho, že voní tak vás ochrání před dalším třením a uklidní vaší pokožku. 

Dětský pudr

Třením vzniká opruzenina a na co jiného dětský pudr než na opruzeniny. Rozhodně se ho tedy nebojte použít. Pokud ho může použít vaše miminko tak proč vy by jste nemohli? Aplikace je stejná jako u deodorantu.. Na suchou a čistou pokožku. 

Oleje

Buď použijte kokosový olej nebo jakýkoliv jiný olej, který je v dostání v běžných prodejnách. Olej se krásně vstřebá do kůže a potlačí podráždění. 

 

Napište nám

x