Manuál pro sex na jednu noc

Publikováno 01.01.2017

Lákají vás nezávazné milostné hrátky? Proč ne! Sex na jednu noc není nic vulgárního a zakázaného, jak se často tvrdí a pokud v něm dodržujete pár pravidel, můžete si ho opravdu užít. 

Nečekejte lásku

Nekomplikujte si život a do sexu na jednu noc se pouštějte pouze za předpokladu, že si od něj neslibujete nic víc. Sex může existovat bez lásky a bez nějakého hlubšího psychického propojení! Tentokrát jde jen o fyzické uspokojení. Samozřejmě, že z aférky může vzniknout vztah, ale taková očekávání držte pod kontrolou. 

Buďte v bezpečí

 Dospělé ženy nemusí nikdo poučovat o antikoncepci a o pohlavních chorobách. Bezpečí si však musíte zajistit i jinak! Nechoďte k němu do bytu, nenechávejte se nikam odvést, dejte na své pocity a nezávazný sex mějte jen s někým, kdo ve vás nevzbuzuje obavy. Nemusíte ho rovnou podrobit palbě otázek, stačí, když vám s ním bude dobře.

Pozor na alkohol

Jak je známo, alkohol vám dokáže velmi dobře pomoci s odhozením zábran! Dejte si pozor na to, aby ho před samotnou akcí nebylo až příliš. Může to dopadnout tak, že si sex vůbec neužijete, ztrapníte se a nakonec nebudete ráno nic vědět.

Dělejte to bez výčitek

Promyšlený sex na jednu noc je rozhodně lepší než ten spontánní, který si ráno budete vyčítat. Pokud máte partnera, zvažte všechna pro a proti a jděte do toho s čistou hlavou. Také v případě, že jste single a máte s aférkami nějaký morální problém, raději od toho dejte ruce pryč. Buď si umíte užívat bez výčitek, nebo tohle není nic pro vás.

Napište nám

x