Maličkosti, které utuží váš vztah!

Publikováno 29.03.2017

Budování pěkného, plnohodnotného a romantického vztahu rozhodně není postavené na svíčkách, víně a večeři jednou v týdnu. Je to o každodenním překvapování příjemnosti. Zkuste to s námi a vykročte k novému vztahu i se starým partnerem.

Polibek je základem

Nezpronevěřte se pravidlu polibek třikrát denně. Ráno, při setkání a na dobrou noc. Je to však jen minimum, jehož zvyšování udělá váš život o několik úrovní lepší. Polibky v nás startují tvorbu radostných hormonů. No a co může být romantičtější a lepší, než dát si upřímnou pusu?

Jezte spolu

Velké rodiny jedí spolu. I ty šťastné a soudržné. Je to vidět hlavně v částech světa, kde rodina znamená něco posvátného. Západní civilizace se vzdala rodinných rituálů výměnou za zhlédnutí televizoru, čtení novin a různých času jedení. Zkuste s partnerem jíst spolu alespoň večeři. Uvidíte, jak to zlepší vaše fungování. Sdílet jídlo s někým, koho máte rádi, je velmi romantické. I když vám jen podá slánku nebo přisune židli.

Každý den se spolu zasmějte

Pokud si nepamatujete, kdy jste se spolu naposledy smáli, tak máte pravděpodobně vážný vztahový problém. Ten může vyústit až do vztahu před rozpadem. Najděte si denně důvod zasmát se spolu, obejmout se a být chvíli šťastní, i kdyby kolem zuřila bouře. Je to nesmírně romantické, ačkoli se to na první pohled může zdát nepodstatné. Uvidíte, jak to změní váš společný život na lepší. I kdybyste si měli pomáhat vtipy.

Svíčka je dobrý společník

Svíčka u stolu, na svícnu v ložnici, nebo jen tak večer u televizoru. Je to levné, pěkné a náladu zlepšující dekorace. Od sledování plamene svíčky není nikdy daleko k držení se za ruce. Využít můžete například i vonné lampy, nebo ty solné. Přinášejí do interiéru kus estetiky i skutečně romantické nálady.

Pohlazení

Jen tak projít kolem sebe a věnovat si pohlazení. Je to zdarma, netřeba žádnou speciální přípravu ani náladu. Dotyk člověka je překonáním vzájemné intimní zóny. Proto je nám příjemný pouze s někým, koho máme rádi. Častým dotýkáním vzniká mezi partnery pouto, které jen tak nějaká hádka, nebo neshoda názorů nepřetrhne. Dotýkejte se navzájem co nejčastěji.

 

Mějte na paměti, že tyto maličkosti jsou pro váš vztah velmi důležité a měli byste využít každého vhodného okamžiku. Ale tyto něžnosti by rozhodně neměly zůstat pouze na vaší straně - určitě by měly být vzájemné. 

Napište nám

x