Lékaři vyzývají rodiče, aby nedávali svým dětem párky. Dozvíte se nepříjemnou pravdu!

Publikováno 23.11.2016

Správní rodiče, chtějí pro své dítě to nejlepší, chtějí je mít zdravé a šťastné. No někdy si neuvědomují důsledky svých činů, které považují za normální věc. Mnoho Američanů se nezdravě stravuje a neuvědomuje si následky a špatné stravovací návyky, které předávají budoucím generacím. Nejoblíbenější jídlo je pro ně Hot Dog - je dokázáno, že ho umí zkonzumovat vícekrát za týden.

Epidemiliogie zjistila, že děti, které sní více jak 12 párků v rohlíku mají 9x větší riziko vzniku leukémie. A to není vše! V další studii byli děti, které jedli párky víckrát týdně vystavené většímu riziku rakoviny mozku. 

Studie zkoumala vztah mezi potravinami a rizikem leukémie u dětí od narození do věku 10-ti let v Los Angeles v letech 1980-1987. Dospěli k závěru, že rodiče těchto dětí, které nezdravě žijí, dokáží zvýšit nenarozenému dítěti riziko této choroby. Především v těhotenství to může znamenat větší náchylnost k chorobám.

Výskumníci jménem Surusua a Savitz studovali případ rakoviny u dětí v Denveru a zjistili, že děti narozené matkám, které konzumovali párky v rohlíku jednou nebo vícekrát denně běhěm těhotenství, měli přibližně dvojnásobné riziko vzniku mozkových nádorů. Způsobují to dusičnany obsažené v párcích, které jsou hlavní příčinou těchto zdravotních problémů. POKRAČUJ NA DALŠÍ STRANU

Napište nám

x