Kudrny jsou opět v módě, nervonejte je, nežehlete prostě je nechte kudrnaté!

Publikováno 05.12.2016

Nežehlit, nenarovnávat a prostě nechat, to jsou tři N pro nastávající letní sezonu. Pokud právě vy patříte do kategorie kudrnatých a nespokojených lidí, je na čase, aby jste na tyto kudrny změnili pohled. Kudrny jsou nyní tím největším hitem! 

Nejlepší střihy : 

"Což takhle ustřihnout ofinu?" Vysloví-li toto kadeřník Před ženou s loknami, dotyčná sobě Bude snažit okamžitě zmizet z jeho blizkosti. Jenomže zatímco dosud was střih pět stylů Helmy postrachem, nyní JE střihovým Hitem. Vzpomeňte na argentinskou modelku Micu Arganaraz a její divoký tmavokaštanový účes z polodlouhých Hodně zvlněných vlasů Trochu připomínající Micka Jaggera v jeho nejlepších letech. "Je to nejvíc chladný vzhled, which z rovných vlasů neuděláte, Ani kdybyste chtěla," rika newyorský kadeřník Tommy Buckett: "tenhle účes neznamená mit perfektní, vyumělkované kudrlinky. Je to prostě rokenrol! "

Je jasné, že tento střih nesedne každé ženě a ostříhat kudrnaté vlasy dobře není vždy až tak lehké. 

Tajemství šampónu : 

Kudrny mají často sklon být více vysušené, než klasické rovné vlasy. Spousta nositelek kudrnatých vlasů se snaží používat bezšamponovou metodu nebo si své vlasy myjí méně a používají šampony bez chemických přísad. 

Stylingové triky : 

Je velice těžké kudrnaté vlasy zkrotit. Často se vlhkost vzduchu mění a to je pro vlasy problém. 

Další ne moc praktická, zato pivo funkční rada JE Nechat vlasy sušit bez fénování, Jen na vzduchu. Na to bohužel nekdy Není Čas Ani Správná Teplota, nicméně Eugene Souleiman celkem nekompromisně Rika: "Čím VÍC kudrnaté vlasy necháte Behem Suseni byt, Tim min Pak budete bojovat s krepatěním."

 

Napište nám

x