Kabelka pro každou příležitost

Publikováno 01.06.2018

Téměř každá žena potvrdí, že doma rozhodně nemá jednu jedinou kabelku. Možná ale tápete, kdy a jakou kabelku si vzít. Ne každá kabelka se hodí pro společenskou událost, do divadla či na hudební festival. Proto při výběru jakékoli kabelky myslete na to, k jakému účelu bude daná kabelka sloužit.

Kabelka pro společenské akce

Na všechny akce typu večírek, ples, divadlo či jiná společenská událost je trefou do černého psaníčko. Nicméně nemusíte vždy zůstat pouze u klasické černé, ale zkuste zvolit výraznější barvy či vzory. Psaníčko může celý outfit vyladit na maximum. Pamatujte však, že čím jednodušší outfit, tím větší prostor pro kombinování. Psaníčka jsou základem šatníku každé ženy stejně tak jako malé černé šaty, a proto je nikdy nenahrazujte kabelkou. Pokud váháte, zda by nestačila mini kabelka, tak ta se spíše než pro večírek hodí na romantickou večeři nebo do divadla.

Víceúčelová elegantní kabelka

Na firemní večírek si můžete vzít i menší kabelku, kterou rozhodně noste pouze na předloktí. Dobře nevypadají jak kabelky na rameni, tak ani kabelky, ze kterých přetéká obsah. Proto volte velikost i podle množství věcí, které s sebou nosíte. Nicméně na večerní společenskou akci byste v kabelce měly mít opravdu jen nezbytné věci. Malé či středně velké kabelky na předloktí si rovněž můžete vzít do práce, na procházku či na víno s kamarádkami. Ideální variantou je středně velká kabelka, kterou během dne využijete k mnoha příležitostem. Proto ji volte v takovém designu a barvě, aby ji šlo snadno kombinovat.

Praktická velkákabelka

Patříte-li k ženám, které do kabelky rády umístí celý nákup, pak jednoznačně sáhněte po velké kabelce. Nicméně nákup do kabelky zkrátka nepatří. K tomu využijte jinou módní tašku. Velké neboli XXL kabelky jsou zpravidla oblíbené i coby byznys taška, neboť se do nich vejde notebook, tablet i dokumenty velikosti A4. Tyto kabelky můžete nosit nejen v ruce, ale vzhledem k jejich velikosti jsou vhodné k nošení na rameni. V případě jakékoli společenské či večerní akce na ně rozhodně zapomeňte.

Batohy i do města

Určitě jste si už stihly všimnout, že batůžky přichází zase do módy a jsou více než oblíbené. Můžete zvolit elegantní, společenskou, sportovní či extravagantní variantu. Jakmile si je zamilujete, nebudete je chtít přestat nosit. Kromě zajímavého designu  a široké variability jsou především velice praktické. Pokud vás batohy ani tak nezaujaly, vsaďte na populární crossbody kabelky, které jsou ležérní a dají se nosit i s teniskami.

Napište nám

x