Jaké mužské přirození ženě udělá nejlépe?

Publikováno 08.01.2017

Hledání ideálu pro ženy se blíží do finále. Má přibližně 16 centimetrů, ale na dokonalost si penis vyžaduje i jiné parametry než jen správnou délku.

Průměr klidně stačí

Mužský penis má průměrně 15 centimetrů, tedy pokud se budeme pohybovat v našem evropském revíru. A ženám to stačí. Při průzkumu v Los Angeles sice ženy favorizovaly velikost 16 centimetrů, ale přiznali, že i 14 je umí plnohodnotně uspokojit. Proto pokud váš partner splňuje tuto rozměrovou hranici, má tělesné předpoklady k tomu, abyste byli uspokojena.

tloušťka nepustí

Stovky žen měli v rámci univerzitního průzkumu k dispozici modely penisů a jako vítězný pro jejich rozkoš vyplynula tloušťka kolem 4 centimetrů. Právě to je ideál, na který je z praxe stavěná ženská vagína. Protože i když je pružná i do stran, tato tloušťka je dostatečná, aby u většiny žen zajistila správné pnutí, ale necítili se "přeplněné".

zakřivení

Skutečná alfa a omega uspokojení. Tajemství toho, zda se spokojíte, nebo ne. Zakřivení údu dokonale doplňuje délku i tloušťku. Je to zcela klíčová vlastnost milostného uspokojení. Každou muž má přitom zakřivení jiné. Je skoro tak jedinečné jako otisk prstu. To je důvodem, že dva partneři se stejnými rozměry vás nemusí stejně uspokojit. Rozhoduje zakřivení. Ideálem je mírně ohnutí v bumerangový tvaru. Tehdy je penis přímo dokonale uzpůsoben k tomu, aby vám dráždit bod G a další centra slasti, jejichž většina se nachází na horní straně vagíny.

správné kmitání

Mít "papírově" dokonalý nástroj však neříká nic o tom, jak budete spokojeny s celkovým výkonem. Pokud by to záleželo jen na úhlech a centimetrech, nejlepším společníkem ženy by byl vibrátor. Ten je však na skutečný sex krátký. Proto ženy nejvíce oceňují mužů, kteří svůj penis vědí používat. Nechodí s ním pouze ven a dovnitř, ale i nahoru a dolů, pohybují se do stran, jsou něžnější v pohybech, jako ti, co mají tendenci být pouze dvousměrná, dopředu a dozadu.

Napište nám

x