Jak vytvořit bydlení pro ohnivá znamení zvěrokruhu?

Publikováno 25.04.2017

Nevíte, jak zařídit váš byt či jak dodat nový nádech vaší domácnosti? Pokud se alespoň trochu zajímáte o astrologii a fascinují vás různé předpovědi týkající se horoskopů, přinášíme vám inspiraci v podobě bydlení, které vyplývá z dvanácti znamení zvěrokruhu.

Co jste (ne)věděli o znameních zvěrokruhu?

Věděli jste, že se zvěrokruhu rovněž říká zodiak nebo zvířetník? V rámci zvěrokruhu se nachází dvanáct jedinečných znamení, u kterých byla postupem času vypozorovaná obdobná charakteristika, ať už se týká jejich vlastností, preferencí či koníčků. Mezi jednotlivými znameními rovněž panují různé vazby. Některá znamení jsou si blíže, jiná vzdálenější. V zásadě rozlišujeme čtyři typy znamení, a to ohnivá, zemská, vzdušná nebo vodní, přičemž dnes se podíváme na zoubek právě ohnivému beranu, střelci a lvu.

Jak bydlí berani?

 

 

Berani patří mezi akční a přímá stvoření, které se nebojí jít tvrdě za svým. Zároveň jsou vášniví a cloumají s nimi emoce. Možná právě proto se vyžívají ve výrazných prvcích. Co se týče barvy, neobejdou se bez červené, a to v jakékoli její podobě. Při zařizování interiéru se berani přiklání jak k estetické, tak funkční stránce. Neznamená to ovšem, že vše musí být praktické a zároveň designové. Rádi se například uvelebí do pohodlného gauče, ze kterého budou obdivovat abstraktní obraz na zdi.

Interiér pro střelce:

 

 

S jednoduchostí a minimalismem pochodíte i u střelců. Z barev je sázkou na jistotu výrazná modrá, která je zároveň studeným odstínem, který zchladí temperament střelců. Podobně jako berani si střelci nepotrpí na příliš doplňků. Naproti tomu rádi sbírají suvenýry z cest. Co je ale pro společenské střelce podstatné, je obývací pokoj, kde mohou posedět s rodinou či přáteli.

Impozantní domácnost podle lvů:

 

 

 

Osoby narozené ve znamení lva jsou obdobně jako králové zvířat velmi charismatické a vůdčí. I proto se nespokojí s málem. Jejich bydlení musí být přepychové a domyšlené do posledního detailů. Lvi upřednostňují kvalitu oproti kvantitě. Mají rádi vzdušné a světlé prostory. I proto v domácnostech lvů nepotkáte příliš nábytku či dekorací. Naproti tomu se bude jednat o luxusní kousky. Podobně jako berani si lvi potrpí například na originální obrazy či se neobejdou bez dokonalého osvětlení v podobu lampiček či jiných svítidel.

 

Napište nám

x