Jak vypadat na fotkách vždy skvěle

Publikováno 07.12.2016

Udělat si společné selfie s bandou kamarádů je dnes denní záležitostí. Jenže výsledek, který pak váš kamarád sdílí na sociální sítí veřejně, není často lichotivý pro vás. Připadáte si hloupě a snímek byste chtěli dostat z povrchu zemského, ale stejně už obletěl asi polovinu světa. Potřebujete se naučit vypadat na fotkách skvěle, to se dá naučit. 

Cvičte před zrcadlem

Základním pravidlem je trénování před zrcadlem. Všímejte si toho, ze které strany vypadáte nejlépe, uvědomujte si polohu obličeje, i to, jak se usmíváte – ne moc a ani ne málo. Je potřeba si uvědomit pozici, ve které vypadáte dobře.

Obklopte se zrcadly

Čím častěji se uvidíte, tím lépe si uvědomíte, jak se tváříte a budete si dávat pozor na to, aby i v nestřeženém okamžiku vás obličej vypadal skvěle. Čím více zrcadel, tím častěji se uvidíte. 

Nejhezčí strana

Říká se, že každý z nás má lepší hezčí stranu obličeje. Na fotky je většinou lepší se natočit mírně zboku, a spíše sklonit hlavu. Přitom se postavit z té své „hezčí“ strany. 

Foťte se

 

No a nakonec je důležitým krokem se do samotného focení pustit. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Dokud budete nad fotkami jen vzlykat, pak se s tím nic neudělá. Změňte to, zkoušejte si pozice, foťte se, trénujte to, tak se naučíte se správně stavět na fotky a vypadat vždy nejlépe. 

Napište nám

x